ESSENZIALED

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 73 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 73 elementów

ESSENZIALED

Producent: Essenzialed

ESSENZIALED projektuje i produkuje niestandardowe systemy oświetlenia architektonicznego do wnętrz i jest marką, która obejmuje trzydzieści lat doświadczenia na rynku elektronicznym, aby tworzyć niezbędne produkty z najbardziej zaawansowaną technologią LED i odpowiednią równowagą między funkcjonalnością a estetyką. Ciągłe badania nad coraz bardziej wydajnymi rozwiązaniami i nasze powołanie rzemieślnicze pozwalają firmie dostarczać szeroką gamę produktów, które zaspokajają różnorodne potrzeby oświetleniowe dla sklepów, przestrzeni handlowych, biur, jubilerów i domów.

Rozwiązania na zamówienie< br/>Tak jak artysta, aby przekazać emocje, stara się wyeksponować swoją pracę, tak każdy Architekt i Projektant poprzez światło naturalne lub sztuczne, chce w pełni waloryzować swoje dzieła, a standardowe rozwiązania nie zawsze na to pozwalają.

Essenzialed zarządza każdym aspektem projektu, od projektu światła, do projektowania elektronicznego, mechanicznego i oświetleniowego, a także produkuje niestandardowe systemy oświetleniowe z elastycznością i szybkością, nawet według pełnych specyfikacji klienta. W przypadku większości produktów istnieje możliwość wyboru wykończenia zewnętrznego, stopnia barwy, mocy i współczynnika oddawania barw światła, a jeśli to nie wystarczy, Essenzialed może wspólnie z klientem zaprojektować niestandardowy produkt, który zaspokoi jego potrzeby.

Technologia, jakość i certyfikat UL
Systemy oświetleniowe Essenzialed mogą integrować urządzenia do regulacji strumienia świetlnego, również połączone przez Bluetooth i zarządzane przez smartfon.

Essenzialed zwraca również szczególną uwagę na komfort wizualny, oferując rozwiązania o bardzo niskim współczynniku UGR i dając możliwość zamówienia naszych produktów z technologią Sunlike, która symuluje widmo światła słonecznego, zmniejszając szczyt światła niebieskiego i zapewniając najlepszy dostępny na rynku komfort wizualny. Współpracując z międzynarodowymi markami, firma posiada szeroką gamę produktów z certyfikatem UL na rynku amerykańskim i kanadyjskim.

Pomoc i doradztwo
Dzięki Essenzialed wyspecjalizowany zespół jest w stanie podążać za klientem krok po kroku z globalnym wsparciem: od projektu oświetleniowego, przez dostawę niestandardowych produktów, po doradztwo instalacyjne, współpracę z architektami, projektantami i instalatorami. ESSENZIALED: kreatywność, która daje życie nowym formom światła z emocjami i inwencją.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek