ESSENZE DI LUCE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów

ESSENZE DI LUCE

Producent: Essenze Di Luce

Essenze di Luce narodziło się z doświadczenia i intuicji połączenia kilku dyscyplin zawodowych - architektów, specjalistów od obróbki kamienia, elektrotechników i inżynierów dźwięku - w celu stworzenia unikalnej na rynku gamy oświetlenia zewnętrznego i głośników, które są w stanie zapewnić wielozmysłowe wrażenia w każdej przestrzeni na zewnątrz.

Essenze di Luce: dynamiczna równowaga między rzemiosłem a innowacjąEssenze di Luce ma na celu tworzenie niezbędnych produktów, zrównoważonych między eksperymentowaniem a badaniami, całkowicie włoskim rzemiosłem, innowacją i ostrożnym wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych technologii, nie tracąc z oczu podstawowych wartości, takich jak recykling i ponowne użycie.
Asortyment produktów Essenze di Luce pasuje do każdej przestrzeni zewnętrznej, od prywatnych ogrodów po kurorty, spa, hotele i przestrzenie publiczne
są odpowiednie do nurkowania i może wytrzymać każdą temperaturę i warunki klimatyczne.
Doskonale wymienny, w przypadku wyczerpania elementów świetlnych lub dźwiękowych, prod Urządzenia można łatwo zdemontować, a części wymienić.

Jakość Essenze di Luce „Made in Italy”Staranny dobór materiałów, dbałość o recykling i ponowne użycie, silne dążenie do innowacji technologicznych w połączeniu z tradycyjnym rzemiosłem, pasja: produkty Essenze di Luce jakość jest wynikiem połączenia doświadczenia z technologią, innowacyjności z estetyką, w ciągłych badaniach mających na celu oferowanie nienagannego i niepowtarzalnego produktu z każdego punktu widzenia.

Kolekcje Essenze di LuceOferuje Essenze di Luce pięć wielofunkcyjnych kolekcji produktów:
Menhir of Light: kamienne elementy, których kształt pozostaje naturalny i niezmieniony.
Menhir Minimal: podstawowe kształty, liniowe geometrie, o rygorystycznej tożsamości i silnej racjonalności.
Menhir Pool: system oświetlenia immersyjnego, odpowiedni również do zanurzania w wodzie uzdatnionej chemicznie.
Menhir Sound: zintegrowane systemy oświetlenia i rozpraszania dźwięku.
Stawka: nitkowate źródło światła z jednym lub dwoma światłami e misje w przekroju pionowym.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek