ESSENTIAL HOME

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 111 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 111 elementów

ESSENTIAL HOME

Producent: Essential Home

Essential Home to innowacyjna marka nowoczesnych mebli z połowy wieku, która czerpie ważne historyczne i kinematograficzne odniesienia z lat 30. i 60. XX wieku i przekształca je w wyjątkowe elementy wyposażenia. To, co zaczęło się w 2015 roku jako „Essentials”, kolekcja mebli firmy oświetleniowej z połowy wieku DelightFULL, szybko stała się jednym z najbardziej eleganckich przedstawień nowoczesnego designu z połowy wieku, tworząc w ten sposób nową nazwę i nową markę, Essential Home.Essential Home czerpie inspirację nie tylko z efektownego hollywoodzkiego życia lat 40., ale także z życia codziennego, które określało to pokolenie z połowy stulecia. Proste detale, takie jak smukłe linie futurystycznego krzesła z lat 60. lub reklamy retro, które określały epokę, można znaleźć w kultowych elementach, takich jak kredens Monocles.Essential Home's celem jest stworzenie najlepszego doświadczenia podróżowania w czasie w jednej przestrzeni. Chcemy nawiązać silne skojarzenia z latami 30. i 60. XX wieku i stworzyć idealne połączenie przeszłości z teraźniejszością, tworząc nowoczesne meble z połowy wieku, które zawierają współczesny akcent.To dzięki harmonijnemu zrównoważeniu ideałów męskości i kobiecości, klasyki i współczesności Essential Home jest w stanie stworzyć najlepsze rozwiązania dla intymnych i przytulnych wnętrz, które wyrażają elegancję i luksus. Wykorzystując wyłącznie najwyższej jakości materiały, Essential Home zapewnia nowoczesny podpis z połowy wieku, który sprawia, że ​​jest tak nieodparty.Łączymy świat rzemiosła i technologii projektowania, aby nie przestawaj wprowadzać innowacji i produkuj dla Ciebie wyłącznie meble najwyższej jakości. Unikalny design każdego z naszych produktów pozwala puścić wodze fantazji i być kreatywnym w projektach: męskim i kobiecym, klasycznym i współczesnym, dzięki czemu Essential Home jest w stanie stworzyć najlepsze rozwiązania dla intymnych i przytulnych wnętrz, które wyrażają elegancję i luksus. Wykorzystując wyłącznie najwyższej jakości materiały, Essential Home zapewnia nowoczesny podpis z połowy wieku, który sprawia, że ​​nie można się temu oprzeć.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek