ERBA ITALIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 230 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 230 elementów

ERBA ITALIA

Producent: Erba Italia

Erba Italia powstała w 2007 roku dzięki partnerstwu, które nadal z powodzeniem kontynuuje się z projektantem Giorgio Soressi, naszym dyrektorem artystycznym i twórcą naszych kolekcji.
Nasze słowa kluczowe to: poszukiwanie ekskluzywnych materiałów, czyste i eleganckie linie, tradycja Made in Italy zwróciło się w stronę rynku luksusowego.
Każdy element rodzi się z istoty pomysłu, a następnie przekształca się w substancję, żyjąc w doskonałej harmonii z otaczającą przestrzenią.
Staranny dobór materiałów, dbałość o szczegóły, ekskluzywna kolekcja tkanin i skór, niepowtarzalność linii i kształtów, tworzą nieustanny związek między inspiracją a pasją.
Erba Italia posiada dużą kolekcję sof, foteli, szezlongów i akcesoriów, takich jak dywaniki, lampy, mały stolik……mnóstwo pomysłów dla tych, którzy chcą stworzyć nową przestrzeń życiową, w której komfort i piękno idą w parze.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek