ENGI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 140 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 140 elementów

ENGI

Producent: ENGI

ENGI Lighting to włoska firma oświetleniowa z siedzibą w północno-wschodnich Włoszech zamknięta w Wenecji z ponad 20-letnim doświadczeniem w branży oświetleniowej. ENGI specjalizuje się w projektowaniu, opracowywaniu i wytwarzaniu produktów oświetleniowych z diodami LED oraz w połączeniu z innymi wysoce zaawansowanymi technologiami, takimi jak urządzenia zdalnego sterowania lub technologie IoT).Produkty ENGI są produkowane we Włoszech gdzie przywiązuje się najwyższą wagę do jakości i wzornictwa, aby zapewnić znak „Made in Italy”. Dużą wagę przywiązuje się również do doboru materiałów takich jak szkło, ceramika, drewno i metal oraz do procesu produkcyjnego.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek