ENCHO ENCHEV - ETE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów
Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

ENCHO ENCHEV - ETE

Producent: Encho Enchev - ETE

Firma Encho Enchev-ETE, założona w 1990 roku początkowo z produkcją części samochodowych, stopniowo rozwija drugi sektor: wyroby betonowe do wyposażenia parków. Siedziba znajduje się w małym miasteczku Dolna Oryahovitsa w regionie Veliko Turnovo w Bułgarii. Od 2005 roku, z odnowioną bazą i nowoczesnymi technologiami, Encho Enchev-ETE wprowadza na rynek pierwsze linie produktowe z dekoracyjnymi produktami betonowymi dla parku i miasta. Zespół firmy składa się z wykwalifikowanych specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, innowacyjnym myśleniem i dbałością o nowe technologie rynkowe.

Encho Enchev - ETE poza Bugarami
Firma ugruntowała swoją pozycję lidera na rynku bułgarskim rynku dzięki wysokiej jakości, zrównoważonym i funkcjonalnym produktom: prawie nie ma miasta, osiedla ani kurortu bez ławek, donic, systemów przeciwparkowania, parkowych betonowych dekoracji Encho Enchev - ETE. Przez lata firma z powodzeniem realizowała poważne projekty zewnętrzne w Warnie, Burgas, Albenie, Słonecznym Brzegu, Nesebyrze.
W latach 2009-2016 Encho Enchev-ETE corocznie zdobywała nagrody za najlepszy projekt architektoniczny na Wystawie Narodowej podczas poziom międzynarodowy.
W 2010 roku firma uczestniczyła w międzynarodowej wystawie mebli parkowych w Bukareszcie w Rumunii. Unikalna tożsamość produktów z betonu polerowanego otwiera drzwi na rynek niemiecki, włoski, francuski, litewski, turecki, grecki i Molvadi.

Certyfikaty zrównoważonego rozwoju firmy Encho Enchev - ETE
Jako perspektywa dla zrównoważony rozwój firmy, Encho Enchev - ETE dostarcza i utrzymuje zintegrowany system zarządzania, który spełnia wszystkie wymagania globalnej społeczności biznesowej i zapewnia konkurencyjność na rynku krajowym i międzynarodowym. Wprowadzono trzy międzynarodowe standardy:
Norma ISO 9001: system zarządzania jakością

Norma ISO 14001: system zarządzania środowiskowego

Norma ISO 45001: system zarządzania BHP .
Obecnie Encho Enchev-ETE tworzy produkty charakteryzujące się jakością, trwałością, funkcjonalnością i pięknem, zaprojektowane w celu zapewnienia dobrze utrzymanego, nowoczesnego i estetycznego środowiska miejskiego.
Asortyment produktów spełnia wymagania europejskie i międzynarodowe rynków. Inspiruje się społecznymi wartościami nowoczesnego miasta komunikacji, synchronizacji z naturą, tożsamością w różnorodności. Firma oferuje szybkie, innowacyjne i skuteczne rozwiązania, odpowiednie do potrzeb klientów, profesjonalne rzemiosło i umiejętności zawodowe.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek