EMERA DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

EMERA DESIGN

Producent: Emera Design

EMERA DESIGN to włoska firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji obiektów oświetleniowych, przeznaczonych dla przemysłu domowego i kontraktowego. Firma została założona w 2019 roku przez Roberto Vaia. EMERA DESIGN buduje swoją tożsamość na wartościach innowacji, technologii, zrównoważenia środowiskowego i Made in Italy, zastosowanych do formalnego i sugestywnego projektu, próbując wzmocnić i promować ekspresyjny potencjał młodych projektantów, zarówno włoskich, jak i międzynarodowych. Najnowocześniejsze studium technologiczne, wykorzystanie zrównoważonych materiałów, dbałość o szczegóły oraz ciągłe badania nad innowacyjnymi rozwiązaniami, materiałami i wykończeniami, pomagają scharakteryzować produkty EMERA DESIGN, zachowując przy tym wartość rzemieślniczą typową dla najlepszych włoskich tradycja produkcyjna. Uważna na potrzeby i nowe trendy rynkowe, szczególnie w Kontrakcie, EMERA DESIGN oferuje swoją technologię i doświadczenie w projektowaniu oświetlenia do tworzenia projektów i produktów o wysokim profilu technicznym z możliwością ekskluzywnych dostosowań.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek