EMCO BAD

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 78 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 78 elementów

EMCO BAD

Producent: Emco Bad

Wysokiej jakości akcesoria do łazienki: emco Bad to producent wysokiej jakości ekskluzywnego wyposażenia i akcesoriów łazienkowych z segmentu premium, z naciskiem na funkcjonalność i ekskluzywny design. W asortymencie znajdują się akcesoria, szafki z lustrami, moduły funkcjonalne, lustra podświetlane i kosmetyczne, a także umywalki i rozwiązania dla umywalek. Produkty emco Bad to arcydzieła, którymi można się cieszyć każdego dnia – dzięki wysokiej jakości wzornictwu, dobrze wykonanej konstrukcji i szerokiej gamie funkcji.

Emco Bad: ponad 60-letnia tradycja !Emco Bad od ponad 60 lat projektuje i produkuje armaturę łazienkową w Lingen, aby ludzie na całym świecie mogli projektować swoje łazienki zgodnie z własnymi upodobaniami i preferencjami. Jako firma o silnej tradycji rodzinnej, Emco Bad lubi nawiązywać bliskie relacje z ludźmi, z którymi pracujemy – i dla których.

Trwałe i wysokiej jakościProdukt-Know-How: „Made in Germany” emco Bad z Lingen chce dotrzeć do całego świata – produkty są wyjątkowe pod względem jakości i różnorodności! Wysokiej jakości materiały i wykonanie w najdrobniejszych szczegółach. A wszystko „Made in Germany”.

Innowacje łazienkowe Tworząc przyszłościowe łazienki, emco Bad przedstawia nowe, innowacyjne produkty, dodatki i ulepszenia we wszystkich obszarach produktów. Aby zapewnić, że różne serie i produkty spełniają rygorystyczne wymagania zarówno klientów prywatnych, jak i komercyjnych, stale optymalizujemy ich konstrukcję, funkcje i poziom komfortu.
Innowacja w zakresie myjni emcotouch – kamień milowy dla emco Bad – łączy oświetlenie LED, lustro, umywalka, schowek i bieżąca woda tworzą idealną całość. Te cechy uzupełnia innowacyjna koncepcja obsługi i inteligentne funkcje. Dlatego emcotouch otrzymał najwyższe możliwe wyróżnienie w prestiżowym konkursie „Red Dot Award: Product Design 2016”, gdzie otrzymał tytuł „Red Dot: Best of the Best”.

Przyszłościowy dzięki technologii led Oszczędność energii i ochrona środowiska: emco Bad mocno wierzy w energooszczędność technologii LED, która ma wiele zalet w porównaniu z innymi źródłami światła: długą żywotność, optymalną jakość światła i wysoką moc świetlną. Dzięki dynamicznej kontroli i doskonałemu oddawaniu barw, łazienki – w szczególności – będą pokazywane w najlepszym możliwym świetle.
Ponadto diody LED są kluczem do zrównoważonego rozwoju. Nie zawierają rtęci, nadają się do recyklingu i działają znacznie dłużej niż porównywalne źródła światła. Kolejną niekwestionowaną zaletą lampy LED jest jej niski pobór mocy.
emco ma długą tradycję różnorodności: emco Bad od ponad 60 lat produkuje wysokiej jakości armaturę łazienkową. A wszystko to od początku do końca, z zachowaniem wysokich standardów wzornictwa i najwyższej jakości. emco Bad doskonale czuje się na rynku łazienek.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek