EMAC ITALIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 9 z 36 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 36 elementów

EMAC ITALIA

Producent: Emac Italia

EMAC® jest wiodącą firmą w produkcji profili i listew do płytek ściennych i podłogowych oraz złączy konstrukcyjnych i dylatacyjnych dla dużych projektów. Ponad 3000 referencji w magazynie i doskonała obsługa, z rozwiązaniami dla podłóg, ścian, fasad i chodników miejskich. Obecny w ponad 110 krajach z biurami w USA i Włoszech, aby sprostać potrzebom rynku amerykańskiego i włoskiego. Emac® to wiodąca firma produkująca profile i listwy do płytek ściennych i podłogowych oraz złącza konstrukcyjne i złącza dylatacyjne do dużych projektów. Ponad 3000 referencji w magazynie i doskonała obsługa, z rozwiązaniami dla podłóg, ścian, fasad i chodników miejskich. Obecny w ponad 110 krajach z biurami w USA i Włoszech, aby sprostać potrzebom rynku amerykańskiego i włoskiego.


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek