ELITE TO BE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 12 elementów

ELITE TO BE

Producent: Elite To Be

Początki włoskiej marki meblarskiej ELITE TO BE wywodzą się z Friuli Venezia Giulia, kwitnącej krainy rzemieślników i wyspecjalizowanej produkcji. Od samego początku firma wyznaczyła precyzyjną ścieżkę opartą na wykorzystaniu szlachetnych i autentycznych materiałów, w tym szlachetnego drewna i wyrafinowanych wykończeń metalowych, dla niezwykle szerokiej i różnorodnej kolekcji produktów, aby stworzyć niezwykle szeroką i różnorodną kolekcję produktów. Dziś nowy kierunek kreatywny koordynowany przez Matteo Beraldi skupia się na obszarze salonu, podkreślając odnowione produkty, wykończenia i materiały mające na celu uczynienie elitarnego stylu TO BE wyjątkowym i rozpoznawalnym, aby interpretować nowy współczesny styl życia i ewoluujące przyszłe trendy życiowe poprzez koncentrację na jakość i design.
Nowa kolekcja elite TO BE składa się z 8 kategorii, w skład których wchodzą: stoły, stoliki okolicznościowe, krzesła, hokery, regały, systemy ścienne, barek i kredensy, oświetlenie, akcesoria oraz kategoria Exclusive gdzie zgrupowane są tylko unikatowe egzemplarze. Kategoria Exclusive składa się z wyjątkowych przedmiotów, wykonanych z określonych materiałów, wykończeń i wymiarów. Tę ostatnią kategorię tworzy wyjątkowy rzemieślnik, uprzywilejowany butik, w którym kształtuje się pożądanie klienta. Wszystkie produkty łączy wspólny wątek, jakim jest ikoniczność, niepowtarzalne projekty, w których dobór materiałów i prostota kształtów nadają każdemu elementowi odpowiednią równowagę elegancji. Produkty zaprojektowane z myślą o trwałości, zdolne wyrazić prawdziwy luksus bycia autentycznie sobą. ELITE TO BE jest również rozpoznawana za projekty mebli kontraktowych skierowanych do sektora hotelarskiego, które rozwijają się i umacniają dzięki nowemu partnerstwu strategicznemu z WineEmotion, toskańską firmą specjalizującą się w produkcji unikalnej maszyny dedykowanej do wina na kieliszki.< br/>
Elite To Be w sprzedaży online na Maximus DesignProdukty Elie To Be są dostępne w sprzedaży na platformie e-commerce Maximus Design. Wiele produktów bezpośrednio online.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek