EDONÉ BY AGORÀ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


EDONÉ BY AGORÀ

Producent: Edoné By Agorà

Edoné by Agorà SpA działa w branży meblarskiej od ponad dwudziestu lat, opracowując i produkując kompletne meble do łazienki, których materiały, produkcja i wykończenia w pełni odzwierciedlają doskonałość Made in Italy.
W 1999 roku firma Edoné została założona w Sacile (PN), miasto położone w specyficznym obszarze regionu Friuli-Wenecja-Giulia o nazwie „Distretto Del Mobile”, który jest znany na całym świecie jako ważny ośrodek produkcji mebli: to dzięki tej strategicznej pozycji firma rozwinęła się sieć dostawców KM-0, powstająca i wyróżniająca się produkcją całkowicie Made In Italy.
Przez lata firma Edoné stała się ważnym graczem w branży meblarskiej, wyróżniając się jako jedna z niewielu firm, w których wszystkie etapy produkcji są prowadzone we własnych zakładach. Od projektu po wybór surowców i stworzenie samego produktu, firma może liczyć na powierzchnię ponad 90 000 stóp kwadratowych, na której rozwija swoją produkcję.
Równolegle z niedawnym wdrożeniem maszyn wykorzystywane do produkcji, Edoné nadal korzysta z doświadczenia i wiedzy odziedziczonej po całkowicie ręcznej tradycji. Nawet dzisiaj wiele procesów produkcyjnych jest wykonywanych ręcznie, takich jak polerowanie, lakierowanie i szczególna technika lakierowania drewna znana jako „stracciatura a mano”, która polega na użyciu szmatki do rozprowadzania lakieru i utrwalania słojów drewna.

Edoné: Zrównoważony rozwój i wzornictwo
Ciągła innowacja w poszanowaniu środowiska zawsze była jedną z podstawowych wartości firmy: od wyboru surowców do realizacji produktu, rygorystyczna jakość kontrola idzie w parze ze zrównoważoną produkcją, czego dowodem jest również wyłączne stosowanie wodorozcieńczalnych, wolnych od chemii farb.
Proaktywne podejście do świata mebli zawsze wyróżniało Edoné i jest aktualizowane w ciągłych badaniach linii, materiałów i rozwiązań, które przeprojektowują i na nowo odkrywają środowisko łazienki w nowoczesny sposób.
Paleta ponad 300 wykończeń pozwala dostosować ofertę Edoné do specyficznych potrzeb każdego projektu, tworząc odpowiednią polegaj na konfigurowalnym środowisku.
Niemniej szeroki wybór umywalek, akcesoriów, oświetlenia, ceramiki sanitarnej, wanien i brodzików pozwala na zagospodarowanie łazienki w zakresie 360°, nie tracąc z oczu ciągłości materiałów i wykończeń.
Zdecydowana modułowość, która charakteryzuje wszystkie kolekcje Edoné, pozwala na realizację wszechstronnych rozwiązań, które można ze sobą integrować, a ich krawiecki charakter pozwala w pełni wykorzystać przestrzeń i objętość.
Estetyka, funkcjonalność i jakość łączą się ze sobą stworzyć niepowtarzalne środowisko, charakteryzujące się produktami o współczesnym smaku i doskonałych parametrach technicznych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek