EDEN DESIGN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 80 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 80 elementów

EDEN DESIGN

Producent: Eden Design

Eden Design to belgijska firma, która powstała w 2002 roku. Specjalizujemy się w rozwiązaniach oświetleniowych dla projektów mieszkaniowych oraz komercyjnych. Wszystkie designerskie produkty, które wyróżniają się technologią i wzornictwem, są projektowane przez różnych uznanych projektantów, takich jak Bart Lens, être moderne, … . Dzięki możliwości dostosowania większości produktów do potrzeb klienta dążymy do stworzenia niepowtarzalnej atmosfery dla każdego projektu i spełnienia indywidualnych wymagań. Jesteśmy bardzo zaangażowani w pozostawanie w czołówce tradycyjnej i lokalnej produkcji. Wszystkie produkty są wytwarzane i montowane w naszym zakładzie w Genk w Belgii, mając na uwadze wysoką jakość, badania i innowacje. Nasze produkty można kupić w ogólnoświatowej sieci dystrybutorów i partnerów handlowych.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek