ECHOJAZZ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

ECHOJAZZ

Producent: Echojazz

EchoJazz dostarcza wysokowydajne pochłaniacze akustyczne do biur, sklepów, restauracji, hoteli, siłowni, basenów itp. w celu poprawy zrozumiałości mowy, dobrego samopoczucia, koncentracji i wydajności. Produkty EchoJazz są bardziej ekologiczne, solidne, lekkie i elastyczne w zastosowaniu niż jakikolwiek inny porównywalny produkt. Katalog oferuje gamę standardowych produktów lub w pełni zindywidualizowanych rozwiązań dostosowanych do Twojego projektu.Naturalny filc i dotyk płyty EchoBoard bardzo dobrze łączy się z naturalnymi materiałami, takimi jak jak kamień, beton czy drewno. EchoJazz nieustannie dąży do tworzenia produktów, które są dobre dla klienta i przyjazne dla środowiska. Z każdym nowym opracowaniem producent stara się ulepszać proces produkcji i montażu, mając na celu wykorzystanie jak najmniejszej liczby nowych materiałów i ponowne wykorzystanie materiałów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek