DYSON

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

DYSON

Producent: Dyson

Dyson to międzynarodowa firma zajmująca się sprzętem gospodarstwa domowego o globalnym zasięgu. Znana ze swoich odkurzaczy, wentylatorów i grzejników brytyjska marka produkuje również elektryczne suszarki do ręczników i włosów, oczyszczacze, nawilżacze, lampy LED i systemy oświetleniowe do domu, biura i handlu detalicznego. Firma ma swoją oficjalną siedzibę w Singapurze i eksportuje swoje kolekcje na cały świat do ponad 65 krajów. Założona w 1991 roku marka zatrudnia obecnie ponad 12 000 pracowników rozsianych po całym świecie, w tym 1000 inżynierów zajmujących się projektowaniem i opracowywaniem nowych rozwiązań technicznych, funkcjonalnych i estetycznych. Duże znaczenie Dyson w tym sektorze można przypisać wyraźnej skłonności firmy do innowacji technologicznych, o czym świadczy niezliczona ilość nowych technologii wprowadzanych na przestrzeni lat, zwłaszcza w dziedzinie odkurzaczy i wentylatorów. Działalność badawcza Dyson obejmuje różne obszary, w tym sztuczną inteligencję, uczenie maszynowe, sprzęt, oprogramowanie, robotykę, dynamikę płynów, systemy wizyjne i systemy akustyczne. Flagowy kampus badawczo-rozwojowy firmy Dyson w Malmesbury w Anglii zajmuje 56 akrów i mieści prawie 130 laboratoriów, w których opracowywanych jest około 200 projektów technologicznych. Misją Dyson jest zastosowanie oprogramowania, sprzętu i sztucznej inteligencji do zarządzania przestrzenią w celu zwiększenia życia i komfortu poprzez innowacje technologiczne. Do tej pory marka posiada około 7500 patentów.

Projektowanie i technologia produktów DysonMarka Dyson cieszy się ciągłym i stałym rozwojem w ciągu prawie trzydziestu lat działalności dzięki silnemu zaangażowaniu w innowacje. Brytyjska firma współpracuje z ponad 40 uniwersytetami na całym świecie w celu opracowania oryginalnych technologii dla odnowienia podstawowego sektora odkurzaczy i rozwoju stosunkowo nowych sektorów oświetlenia i klimatyzacji. Nazwa Dyson jest historycznie związana z wprowadzeniem technologii cyklonicznej do domowego odkurzacza. W 2009 roku firma wprowadziła na rynek wentylatory wykorzystujące technologię Air Multiplier, która chłodzi i oczyszcza pomieszczenia bez użycia łopatek
w kolekcji Pure Cool znajdują się również modele na stoliki i szafki nocne. Rynek firmy Dyson w sektorze oświetleniowym rozwija się od kilku lat, zwłaszcza produkcja nowoczesnych lamp LED. Kolekcje oświetleniowe Dyson, wyróżniające się nowoczesnym i atrakcyjnym stylem, mogą znaleźć zastosowanie we wnętrzach przestrzeni mieszkalnych, biurowych i handlowych. Minimalizm, najnowocześniejsza technologia, mniejsze zużycie energii i oszczędność miejsca chajavascript:void(0)
racjonalizują markę Dyson. W sektorze łazienek firma opracowała i wprowadziła na rynek AirBlade, urządzenie, które integruje kran z systemem ręczników w jednym funkcjonalnym bloku, zaprojektowanym w celu maksymalizacji przestrzeni i zwiększenia komfortu w domu.

Odkurzacze Dyson i cyklon technologiaJames Dyson założył firmę, której nadal jest prezesem i głównym inżynierem. Odpowiada za zastosowanie technologii cyklonicznej - podstawy maszyn bezworkowych - w domowych odkurzaczach. Brytyjski projektant i wynalazca rozpoczął pracę nad projektem pod koniec lat 70., opracowując ponad 5000 prototypów odkurzaczy bezworkowych. Po sceptycznej reakcji przemysłu, nowa technologia Dysona została po raz pierwszy przetestowana w 1983 roku przez firmę Rotork, która zatrudniała samego Dysona. Zmodyfikowaną wersję pierwszego modelu zaproponowała później japońska firma Apex Ltd., która wykupiła patent od swojego twórcy, który z kolei przeznaczył dochody ze sprzedaży na założenie w 1991 roku Dyson Appliances Ltd. (którego nazwę zmieniono na Dyson Ltd. . w 2001). DA 001, pierwszy odkurzacz dwucyklonowy marki Dyson, został wprowadzony na rynek w 1993 roku. Od 2009 roku firma zaczęła dywersyfikować produkcję artykułów gospodarstwa domowego, takich jak suszarki do rąk, wentylatory i grzejniki. brak lameli do wentylacji pomieszczeń.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek