DWFI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 25 elementów

DWFI

Producent: Dwfi

Meble od DWFI to nie tylko wysoki styl, ale także poczucie harmonii. To przestrzeń do życia, w której lekkie i nowoczesne, nowoczesne formy i naturalne materiały stoją ponad krótkotrwałymi modowymi trendami. Od 2007 roku DWFI jest przedsiębiorstwem produkcyjnym high-tech, które działa na przedmieściach Sankt Petersburga.

Przez lata fabryka wyprodukowała dziesiątki tysięcy drzwi, paneli i mebli dla większości indywidualni klienci
udekorowali rosyjski pawilon na międzynarodowej wystawie Expo-2015 w Mediolanie
luksusowe hotele, szanowane centra biznesowe
najwyższe apartamenty w Europie (Federation Tower, 75 piętro), liczne wille wiejskie i nieruchomości.

Posiadamy ponad 50 unikalnych technologii obróbki drewna litego, forniru, MDF, szkła, metalu, ciekłego metalu, skóry, alcantary, floku, sztucznego kamienia i innych materiałów. Od samego początku istnienia fabryka stanęła przed zadaniami organizacyjnymi na dużą skalę: produkcja dużych ilości skomplikowanych technologicznie wyrobów przy zachowaniu nienagannej jakości. W rezultacie nasi klienci ciągle do nas przychodzą.

DWFI oferuje wysokiej jakości wykończenia (efekt oleju, efekt wosku, postarzanie, patyna, miękki w dotyku, itp.) i zawsze piękny „spód”. Inteligentne zarządzanie przedsiębiorstwem produkcyjnym, przejrzysta organizacja wszystkich etapów przepływu pracy, szczegółowe trasy i technologia pozwalają nam realizować duże zamówienia o niezrównanej jakości.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek