DUQUESA & MALVADA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 58 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 58 elementów

DUQUESA & MALVADA

Producent: Duquesa & Malvada

Duquesa & Malvada to marka luksusowych mebli, tapicerki i oświetlenia, zaprojektowana specjalnie z myślą o kosmopolitycznej, lekceważącej publiczności, z określonym zmysłem estetycznym. To przede wszystkim design marki inspirowany specyficznymi gustami miejskiego i wymagającego pokolenia o silnej osobowości. Tworzymy elementy projektowe odzwierciedlające miejski i intensywny styl życia w doskonałej harmonii z elementami kosmopolitycznymi, trendami, luksusem, ze szczególnym naciskiem na osobisty styl i tożsamość.
Wierzymy, że nasz projekt, jak również materiały, są pożądane i wysokiej jakości elementy. Produkcja jest wykonywana ręcznie i w całości w Portugalii przez rzemieślników o wysokich możliwościach technicznych.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wspólnej z nami podróży… intensywnej podróży, uwodzicielskiej, subtelnej i tajemniczej.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek