DRIADE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 171 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 171 elementów

DRIADE

Producent: Driade

Driade to laboratorium wizualne, które od ponad 50 lat łączy architekturę i design, aby tworzyć wysokiej klasy, eklektyczne, eleganckie meble, akcesoria domowe, przedmioty artystyczne i produkty codziennego użytku. W 1968 r. założyciele Enrico Astori, Antonia Astori i Adelaide Acerbi Astori wprowadzili pewien stopień eksperymentów i wdrożyli strategie przemysłowe, które uwzględniały wiele czynników, w tym komunikację. Dziś nowe kierownictwo nadal podejmuje te same wyzwania. Pięćdziesiąt lat działalności potwierdziło niezwykłą zdolność marki do wyrażania ducha czasu, absorbowania bodźców, zwłaszcza z różnych kultur.
dziś jej korzenie pozwalają firmie projektować się w kierunku nowych scenariuszy, wzmocnionych nowym międzynarodowym zarządzaniem.
br/>
Driade: 50 lat ikon projektowania Katalog Driade obejmuje meble i dodatki, akcesoria, upominki i oświetlenie. Idea rzemiosła zintegrowanego z najnowocześniejszymi procesami przemysłowymi to wspólny wątek we wszystkich produktach Driade. Firma stale ewoluowała dzięki partnerstwu z włoskimi i międzynarodowymi projektantami, którzy dodają wielką wartość do jej kolekcji. Katalog Driade to seria ikon designu, nieprzerwana praca w toku, pionier wysokiej jakości produkcji i dalekosiężna wizja. Designerskie krzesła, fotele, stoły, sofy, łóżka i wszystkie produkty firmy wyrażają swoją wyjątkową osobowość poprzez wykorzystanie tradycyjnych lub innowacyjnych materiałów, takich jak drewno, skóra, metal, wiklina lub plastik.
Krzesła z miękkiej tapicerki (1972) nadal mają aktualne linie, podobnie jak stół Frate
i, jak wszystkie projekty Enzo Mari, są harmonijne, niezbędne i eleganckie. Z drugiej strony Philippe Stark zawsze zaskakuje wieloma projektami, które wykonał dla Driade. Jego fotel Costes (1984) ma drewnianą skorupę i trzy mocno pochylone nogi
Miss Lacy, w niedawno wydanej limitowanej edycji 50 sztuk, mruga na elegancję makramowej koronki w nowych kolorach. Borek Sipek zaprojektował Libę, wiklinowy fotel przywołujący pewien upodobanie do sztuki prymitywnej, który ewokuje kubizm dzięki różnym zestawieniom kolorystycznym podkreślającym trzy wymiary siedziska. MT to akronim mebli zaprojektowanych przez Rona Arada, jego nazwa jest grą słowa „pusty”. Pustka jest charakterystyczna dla tego projektu, w którym zaawansowaną technologią produkcji wyrzeźbiono bryłę, odsłaniając kolorowe wnętrze. Nowsze ikony to meble, które można stosować zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz. Elementy polietylenowe z kolekcji Roly Poly firmy Faye Toogood mają zakrzywione siedziska wsparte na solidnych nogach. Fabio Novembre, projektant, który uwielbia opowiadać historie swoimi projektami, stworzył znane na całym świecie krzesło Nemo, w którym ludzka twarz staje się abstrakcyjna i uniwersalna, przywołując elegancję greckiej sztuki i fascynację maską.

Driade: sztuka przedmiotów Oprócz mebli, Driade oferuje bogaty wybór przedmiotów dekoracyjnych, które są prawdziwymi dziełami sztuki. Te cenne i ponadczasowe elementy doskonale sprawdzą się w każdej aranżacji, stanowiąc różne i oryginalne akcenty we wnętrzach domowych. Klienci mogą wybrać czystą elegancję podstawowych linii lub dodać ekstrawagancji i charakteru dzięki bardziej ekscentrycznym elementom, które stają się centrum każdej przestrzeni. Produkty obejmują od dmuchanego szkła Borka Sipka, które ożywia unikalne neobarokowe wazony
po porcelanę Xie Dong, natychmiast przywołującą zdecydowanie rzemieślniczy element o absolutnie współczesnym smaku i liniach
po metafizyczne tace z białego marmuru autorstwa Gordona Guillaumiera oraz posrebrzane autorstwa Christophe Pillet, ostateczny przykład elegancji, która nigdy nie wychodzi z mody.
Katalog Driade zawiera przedmioty codziennego użytku, które są proste w swojej wdzięku i elegancji. Artykuły artystyczne z katalogu są czasami fitomorficzne lub w inny sposób przypominają formy, które nasze umysły łączą się z innymi światami i w ten sposób są celowo przekształcane w „przynętę na wyobraźnię”, dostarczającą nowych bodźców percepcyjnych i katalizujących silne emocje.

Driada jest dla sprzedaż online na Maximus DesignOdkryj ikony designu Driade na sprzedaż w sklepie internetowym Maximus Design. Zdobądź słynny fotel Nemo, krzesło Meridiana, regał Venus i najnowsze produkty marki.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek