DRESSWALL

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

DRESSWALL

Producent: Dresswall

Dresswall to wyrafinowany system modułowy, w którym sekcje aluminiowe, pokrycia tkaninowe i wysokowydajne moduły LED można łączyć w celu stworzenia oświetlonych ścian, opraw oświetleniowych i przestrzeni wykorzystujących światło. Uwolnij swoją wyobraźnię!
Dresswall to lekki system, który jest szybki w montażu i demontażu, łatwy w transporcie i można go dostosować do wszelkich wymagań: kolory i wzory wyrażające każdą tożsamość.
Tkaniny do nadruku stają się powierzchniami do komunikowania pomysłów - z możliwością ich szybkiego i łatwego podświetlenia i zamiany.
Wykonany z trwałych materiałów, które nie zawierają rozpuszczalników i spełniają normy przeciwpożarowe, Dresswall nadaje się do przestrzeni publicznych i prywatnych - wewnątrz i na zewnątrz.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek