DORNBRACHT

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 822 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 822 elementów

DORNBRACHT

Producent: Dornbracht

Dornbracht to niemiecka firma specjalizująca się w produkcji i sprzedaży baterii łazienkowych i kuchennych. Jako kluczowy gracz na scenie międzynarodowej, marka wyróżnia się innowacyjnymi produktami, które wnoszą elegancję i wyrafinowanie do obszarów domu, które zwyczajowo sprowadzane są do zwykłych funkcji praktycznych. Głównym celem firmy Dornbracht jest produkcja wysokiej jakości baterii. Ale to nie jest jedyny cel firmy. Od momentu powstania do dnia dzisiejszego, marka zawsze kierowała się wartościami wykraczającymi poza produkcję baterii, baterii i pryszniców. Dornbracht jest jedną z niewielu firm z branży hydraulicznej, która zdecydowała się kontynuować produkcję w swojej pierwotnej fabryce w Niemczech, odmawiając jakiegokolwiek outsourcingu. Co więcej, rodzina Dornbracht zawsze zarządzała firmą. Wszystko to umożliwia nawiązanie bezpośredniego dialogu między dostawcami, klientami i rzemieślnikami bez pośredników. To nie wszystko. Sekret sukcesu Dornbracht tkwi również w chęci firmy do zaskakiwania, wprowadzania innowacji i poszukiwania alternatyw. Produkty firmy, od armatury łazienkowej po baterie kuchenne, stały się ikonami designu i architektury.

Dornbracht: baterie i baterie do łazienek i kuchniDornbracht proponuje wiele rozwiązań do łazienki. Należą do nich kolekcja Lissé, której designerskie głowice prysznicowe i baterie ozdabiają prysznice i umywalki. Nowoczesne profile i minimalistyczne linie charakteryzują CL. 1, to kolekcja zawierająca baterie z trzema lub pięcioma otworami, które można zamontować bezpośrednio na blacie umywalki lub na ścianie. Różnorodne produkty Madison zaskakują
linia obejmuje kinkiety ścienne, uchwyty na papier toaletowy, szczotki toaletowe, dozowniki i półki.
Dornbracht oferuje szeroką gamę produktów do kuchni, jak baterie Eno z obrotowymi wylewkami i wyciągane spraye dla większej wygody. Kolekcja Madison Flair Cucina to bardziej tradycyjne rozwiązania dla baterii kuchennych, które można również zamontować na ścianie. Liczne produkty podkreślają innowacyjny charakter firmy. Dornbracht tworzy ekskluzywne projekty nawet dla akcesoriów uważanych za drugorzędne.
Kolekcja Deski Do Krojenia z drewnianymi i plastikowymi deskami do krojenia jest wzorem pod tym względem.

Historia DornbrachtDornbracht urodził się w 1950 roku w Iserlohn, miasto w Nadrenii Północnej-Westfalii. To tutaj Aloys F. Dornbracht i jego syn Helmut zaczęli rozważać pomysł założenia niezależnej firmy. Po pracy spotykali się w starej szopie, aby opracować rozwiązania dla baterii, które rynek docenił. Ich pierwszy kran z wyciąganą wylewką szybko odniósł sukces. Firma przeszła następnie w ręce synów Helmuta, Andreasa i Matthiasa, zaznaczając ostateczne poświęcenie Dornbrachta. Firma stała się liderem w produkcji baterii łazienkowych i kuchennych oraz tworzeniu przedmiotów designerskich.
W 2006 roku Dornbracht wybrał Mediolan jako swoją włoską bazę. To nie tylko lokalne biuro, ale prawdziwy punkt odniesienia zrodzony z misją przeniesienia wartości firmy związanych z innowacjami do Włoch.

Kurniki Dornbracht na całym świecie Wiele projektów, które firma zrealizowała w Europie, podkreśla funkcjonalna i dekoracyjna jakość baterii Dornbracht. Jednym z nich był Hotel Raffles Europejski w Warszawie, dla którego Dornbracht dostarczył baterie z kolekcji CL.1, Tara.Logic, Tara i MEM. Podobnie firma odegrała wiodącą rolę w Dubai Sheraton Grand Hotel. W imponującej scenerii arabskiej metropolii Dornbracht ozdobił łazienki hotelowe bateriami z serii Lulu, MEM i Deque. Dornbracht zrealizował oczywiście wiele projektów we Włoszech. Ekskluzywne centrum fitness i wellness Ceresio 7 w Mediolanie oferuje prysznic Comfort Shower Leg Shower, głowice prysznicowe Sensory Sky oraz baterie z kolekcji Tara.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek