DOOQ

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 51 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 51 elementów

DOOQ

Producent: Dooq

Urodzona w Portugalii firma Dooq to firma projektowa, której celem jest celebrowanie luksusu życia. Tworzenie projektów pobudzających zmysły, których konceptualne podejście inspirowane jest nieoczekiwanym spotkaniem przeciwieństw.
Nasze studio skupia się na szeroko zakrojonych badaniach detali wraz z rozległymi badaniami ikonograficznymi wokół sztuki i designu, tworząc stale ewoluujący język który podkreśla przede wszystkim małe rzeczy.
Staramy się znaleźć równowagę w rzeczach kontrastujących, tworząc dzieła, w których kobiecość spotyka się z męskością, małe spotyka się z dużym, miękkie spotyka się z solidnością, a przeszłość spotyka się z teraźniejszością, pozwalając rozkwitnąć nowemu.
Zmysłowe materiały, takie jak aksamit, wykończenia, słoma i szkło są łączone z twardszymi materiałami, takimi jak miedź, marmur, mosiądz i drewno, aby osiągnąć dwoistość charakterystycznych elementów naszego studia.
Korzystając z wiedzy technologicznej krajowego lidera w dziedzinie rzemiosła połączenie z kreatywnością wielkich projektantów, pomaga tworzyć elementy o nieocenzurowanej estetyce, w których każdy element ma swój własny powód istnienia.
Dooq dąży do elegancji z odwagą i d evotion, przekraczanie granic między sztuką a designem.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek