DOMUS LINE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 113 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 113 elementów

DOMUS LINE

Producent: Domus Line

Domus Line to włoska firma specjalizująca się w projektowaniu i produkcji sprzętu oświetleniowego dla przemysłu meblarskiego. Największą ofertę systemów oświetleniowych i sterowania w branży oświetlenia meblowego obejmuje pięć marek. Ciągłe badania, innowacyjność, design, niezawodność i renoma marki to wartości, które wyróżniają firmę.

Domus Line, która powstała w pobliżu Wenecji w północno-wschodnich Włoszech, obszaru o silnej tradycji przemysłowej, rozrosła się na świecie dzięki swojej konkretności, kreatywności i wiedzy technologicznej. Starannie wyselekcjonowana sieć handlowa dystrybuuje urządzenia Domus Line w ponad 70 krajach na wszystkich kontynentach, od obu Ameryk po Oceanię, gwarantując klientom kompetencje i pomoc. Jej międzynarodowe zaangażowanie jest stale podsycane obecnością na regionalnych i międzynarodowych targach.

Domus Line oferuje szeroką gamę sprzętu oświetleniowego, który jest certyfikowany zgodnie z CE, UL, CSA, EAC, RCM, itp. programy, które pozwalają ich partnerom przemysłowym i handlowym na łatwy import i eksport produktów na pięciu kontynentach.

Domus Line posiada certyfikat ISO9001 i od wielu lat powierza swoje okresowe kontrole jednej z najbardziej prestiżowych organizacji na świecie . Certyfikat środowiskowy ISO14001 gwarantuje również zaangażowanie firmy w ciągłe doskonalenie i poszanowanie środowiska. Domus Line przestrzega również schematu OHSAS18001 (specyfikacja oceny bezpieczeństwa i higieny pracy), zapewniając zgodność z wymaganiami systemów zarządzania bezpieczeństwem i higieną pracy.

Domus Line jest również zgodny ze znaną dobrowolną i niezależną procedurą oceny jako SMETA (Sedex Members Ethical Audit) i rygorystycznie wdraża podstawowe zasady etyczne (ETI) w firmie, w oparciu o fakt, że zdrowe, spokojne środowisko pracy jest jednym z czynników sukcesu każdej firmy.

Nawiązane partnerstwo z projektantami ułatwiło odkrycie innowacyjnych kształtów i rozwiązań, które łączą funkcjonalność z kremem włoskiej kreatywności. Innowacje, design, bezpieczeństwo, zrównoważony rozwój i etyka w relacjach to wartości, które są częścią naszego DNA i które produkty Domus Line doskonale wyrażają.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek