DOMINGO SALOTTI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów

DOMINGO SALOTTI

Producent: Domingo Salotti

Domingo Salotti srl została założona w 1973 roku. Niewielka grupa stolarzy i tapicerów szybko przekształciła się w firmę referencyjną dla branży tapicerskiej na początku lat 80-tych dzięki ogromnym możliwościom rozwoju oferowanym przez rynki krajowe i Bliskiego Wschodu.
Domingo Salotti's Marka wyróżnia się dalekowzrocznością i zdolnością do przewidywania trendów w modzie i designie pod przewodnictwem trzech członków założycieli. Co więcej: do firmy dołączyli projektanci nowej generacji, którzy wnieśli swój entuzjazm, kreatywne rozwiązania i umiejętność rozumienia nowych trendów.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek