DOMANI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 33 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 33 elementów

DOMANI

Producent: Domani

Domani produkuje wysokiej jakości ceramikę, która konsekwentnie odzwierciedla pasję i wiedzę swoich rzemieślników. Założona w 1992 roku firma nadzoruje wszystkie etapy procesu produkcyjnego, od koncepcji i projektu kolekcji w naszej centrali w Antwerpii po produkcję każdego egzemplarza w naszym własnym zakładzie na obrzeżach zabytkowego węgierskiego miasta Pecz.

Utworzony przez HandA delikatnie zakrzywiona dłoń. Zdecydowane pociągnięcie palca wskazującego. Albo mocne uderzenie knykciem lub młotkiem. Dzieło Domani, czy to z gliny, cynku czy stali kortenowej, świadczy o swoim twórcy. Zapamiętuje każdy dotyk i nosi na zawsze pamięć wyrytą w swojej trwałej powłoce. Ukazuje ślady ludzkości i żywiołów.
Domani jest formowane ręcznie. Nie jest po prostu ręcznie robiony, każdy element ma unikalne ślady dłoni, palców i narzędzi, które nadają mu jego kształt. Jest to żywe naczynie, które nosi piętno swojego mistrza, tak jak od zarania dziejów robiła wykwintne rzemiosło garncarskie i metalowe.

„Domani nadaje odwiecznej sztuce znaczące miejsce w przyszłości . Tak jak sugeruje nasza nazwa”.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek