DIZY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

DIZY

Producent: Dizy

DIZY to zupełnie nowe doświadczenie kupowania mebli. Z DIZY możesz tworzyć własne meble.
Wybierz potrzebne części: abażury, nogi, podkłady, tace... Mieszaj kolory, które Cię inspirują i na koniec złóż wszystko - bez użycia narzędzi - aby stworzyć niepowtarzalny mebel mebli!
DIZY współpracuje z francuskim projektantem Thomasem Merlinem. Każdy element został zaprojektowany i wykonany tak, aby był zrównoważony i można go było przenosić z jednego mebla na inny. Meble, które dostosowują się do wszystkich potrzeb, przestrzeni i pomysłów na dekorację! Kiedy modułowe rymy z designem!


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek