DITRE ITALIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 224 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 224 elementów

DITRE ITALIA

Producent: Ditre Italia

Ditre Italia produkuje sofy, fotele, łóżka i akcesoria tapicerowane od 1976 roku. W ciągu ponad czterdziestu lat działalności firma braci De Marchi - zlokalizowana w prowincji Treviso - otworzyła dwie fabryki i ogromny salon wystawowy, w którym ekskluzywne produkty Made-in- Meble włoskie ożywają. Produkty dostępne są w wielu kolorach iz naturalnych materiałów, od skóry po len i bawełnę, uszyte z krawiecką jakością. Tworząc meble i przedmioty dla dobrego samopoczucia, nie można lekceważyć zrównoważonego rozwoju. Wysiłki Ditre Italia mające na celu zmniejszenie lub wyeliminowanie zanieczyszczeń są stale obecne
firma postępuje etycznie i ostrożnie zarówno przy zakupie surowców, jak i podczas cyklu produkcyjnego, przestrzegając wszystkich przepisów. Ditre Italia oferuje swoim klientom całkowitą jakość, w której wszystkie podmioty w łańcuchu dostaw odgrywają swoje role: od firmy, która szanuje środowisko, po konsumentów, którzy wybierają markę promującą zrównoważony rozwój.
Skóra i tkaniny to najczęściej używane materiały do mebli tapicerowanych. W pierwszym przypadku jakość pełnego ziarna wybierana jest ze względu na swoją elegancję i zdolność do tworzenia wyjątkowych doznań. Skóra jest poddawana naturalnym i ekologicznym procesom, aby zapewnić maksymalny komfort. Tekstylia lniane i bawełniane są projektowane w niezwykłych kolorach i wzorach, które elegancko pasują do bardzo różnych kontekstów - wszystko z gwarancją Made in Italy.

Sofy i fotele Ditre ItaliaWielu uznanych krajowych i międzynarodowych projektantów wybrało swoje zwroty towarzyszące Ditre Italia w jego podróży w tworzeniu ekskluzywnych „dzieł”: Lorella Agnoletto, twórca wyjątkowych akcesoriów meblowych i ekskluzywnych sof
Daniele Lo Scalzo Moscheri ze swoimi kultowymi fotelami
Anna Von Schewen ze swoimi modułowymi sofami . Historia Ditre Italia przetrwała dzięki wartościom Made in Italy, dbałością o dobór materiałów, dbałością o projektowanie form i kolorów oraz dostosowywaniem do potrzeb najbardziej wymagających klientów.
Loman to zakrzywiony segment sofa, pomysł projektanta Stefano Spessotto. Wykonany ze skóry, dostępny z dwoma rozwiązaniami oparcia: do zabudowy lub z ruchomymi poduszkami (w wersji Loman Soft). W stylu nawiązującym do okrągłej modułowości z lat 70. sofa sprzyja rozmowom w dużych przestrzeniach, czy to w mieszkalnych salonach, czy w luksusowych hotelowych lobby. Fotel Kailua, zaprojektowany przez projektanta Lo Scalzo Moscheri, jest typowym przykładem siedziska z okonia, prawie pływającej konstrukcji z niewidoczną metalową siatką, której duże wymiary pozwalają na całkowity relaks. Claire to podwójne łóżko ze schowkiem, które pasuje do sypialni o dowolnym stylu, z zagłówkiem, który otula użytkowników dużym uściskiem. Niestandardowe tkaniny mogą uczynić go bardziej klasycznym lub nowoczesnym dla klientów, którzy mają do wyboru dwa różne mechanizmy otwierania i zamykania.

Historia mebli tapicerowanych Ditre Italia Założona w 1976 roku w San Martino di Colle Umberto w prowincji Treviso , warsztat braci De Marchi, w którym projektowali i wytwarzali wysokiej jakości meble tapicerowane, szybko stał się fabryką, w której badania estetyczne połączyły się z materiałami o wysokiej jakości. Produkty Ditre Italia są dystrybuowane w całych Włoszech i są rozpoznawane dzięki znakomitej sieci marketingu kapilarnego firmy. Dla właścicieli i pracowników firm tworzenie mebli tapicerowanych jest jak krawiectwo. Badania pozwalają marce stworzyć projekt „nadający się do noszenia”, który pasuje do osobowości klienta, aby uzupełnić wygląd każdego domu, hotelu lub innej przestrzeni wewnętrznej. Z tego powodu artyzm nigdy nie ustępuje czystemu przemysłowi. Ditre Italia buduje elementy, które często są wykonywane na zamówienie, w których każdy aspekt cyklu produkcyjnego jest pod ścisłą kontrolą, a każdy szczegół starannie dopracowany. Oddani rzemieślnicy wykonują wszystkie procesy (stolarstwo, cięcie skóry, pakowanie mebli) z fachowym okiem, który nieustannie kontroluje nawet najbardziej technologiczne aspekty.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek