DIACASAN EDITION

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 58 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 58 elementów

DIACASAN EDITION

Producent: Diacasan Edition

DIACASAN EDITION to firma powstała w 2001 roku we Francji z pasji Sandrine Demas do dywanów. Dzisiaj Diacasan Edition specjalizuje się w tworzeniu, produkcji i dystrybucji dywanów i akcesoriów. Piękne kreacje wywodzą się z tradycyjnych i nowoczesnych umiejętności rzemieślniczych, poszukiwania jakości materiałów i kreatywności we wzorach. Kolekcja przekłada się na wizję dywanów i dodatków we współczesnych dekoracjach, które pasują do każdego typu wnętrz. Technika i kompetencja służą przy projektowaniu każdego akcesorium reklamowego do dywanów, tak aby były one dostosowane do życzeń klienta.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek