DESFORMA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów
Pokazuje 1 - 13 z 13 elementów

DESFORMA

Producent: Desforma

Firma została założona w 1994 roku przez Kestutis Spokas. Desforma zawsze miała inne spojrzenie na meble codzienne. Założyciel Kestutis Spokas chciał stworzyć coś spektakularnego do ponadczasowych i najbardziej niezwykłych wnętrz. Chciał przekształcić meble, takie jak sofa czy fotel, w najbardziej ekskluzywne elementy, które nie tylko pełnią tę samą funkcję, ale będą również centralnym elementem przestrzeni. Zaczął charakteryzować nowe kształty wychodzące poza granice umysłu. Aby stało się to rzeczywistością, musiał myśleć inaczej, potrzebował nowej technologii, aby zmaterializować swoje dzieła.


OD POKOLENIA DO POKOLENIA

Desforma to dziedzictwo wspólnych wartości i wizji. Firma stała się firmą rodzinną, kiedy Brigita Marija Spokaite-Norvaise, córka założyciela, dołączyła do firmy jako projektantka mebli w 2009 roku. Stworzyła pierwsze rzeźbiarskie narożniki dla Desformy.
Firma ma wieloletnie doświadczenie zaangażowanie, aby stać się inspiracją dla przyszłych pokoleń.


EKSKLUZYWNA TECHNOLOGIA KONSTRUKCJI KULISTEJ

W 2003 roku Desforma stworzyła pierwszą na świecie sofę o konstrukcji sferycznej. Innowacyjna technologia została certyfikowana jako wynalazek w Genewie. Technologia ta pozwoliła projektantom na realizację nawet najdziwniejszych pomysłów podczas tworzenia mebli. Wszystko stało się możliwe i był to nowy poziom luksusu.
Firma Desforma jest jedyną na świecie, która do tej pory korzysta z tej technologii.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek