DE SEDE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów
Pokazuje 1 - 6 z 6 elementów

DE SEDE

Producent: De Sede

Współczesne wyrafinowanie i fachowość produkcyjna kierują działaniami de Sede, szwajcarskiej firmy zajmującej się sprzedażą skórzanych foteli i sof. Produkcja nawiązująca do najnowocześniejszych trendów, nie zaniedbując jednak dbałości o szczegóły typowej dla tradycyjnego rzemiosła. Z tego spotkania przeszłości i teraźniejszości rodzą się wygodne i eleganckie rozwiązania, które podbijają swoją prostotą. Podstawowym celem firmy jest bowiem tworzenie mebli i dodatków, które usatysfakcjonują klienta nie tylko w momencie zakupu, ale także na przestrzeni lat, mebli, które w niektórych przypadkach stają się prawdziwymi ikonami designu, jak DS-600, skórzana sofa modułowa, która od ponad 45 lat reprezentuje styl De Sede na świecie, a także zdobyła miejsce w Księdze Rekordów Guinnessa za najdłuższą konfigurację sof na świecie!

De Sede: meble skórzane od 1965 roku Historia firmy zaczyna się w małym warsztacie w Klingnau w Szwajcarii. W 1965 roku rodzinna firma przyjęła nazwę de Sede i zaczęła odnosić pierwsze komercyjne sukcesy. Propozycja ręcznie robionych krzeseł oraz skórzanych sof i foteli jest od razu doceniana, a pojawianie się coraz bardziej eleganckich modeli tylko zwiększa renomę marki. Od lat 80. nasiliła się współpraca z projektantami z całej Europy, takimi jak Reto Rigg, Santiago Calatrava i Mathias Hoffman.
Dziś de Sede to dojrzała rzeczywistość przedsiębiorcza, która zatrudnia ponad 140 pracowników i sprzedaje meble w ponad 40 krajów na całym świecie, od Stanów Zjednoczonych po Rosję, nie zapominając o rynkach arabskich i krajach wschodzących. Otwarcie w 2018 roku sklepu w prestiżowych sklepach Harrods w Londynie oznacza ostateczne poświęcenie firmy, która pomimo swoich sukcesów pozostaje mocno związana ze swoją rzemieślniczą filozofią.

Projekt de Sede wśród sof, foteli i mebli Propozycja handlowa de Sede uwzględnia różne wymiary designerskich mebli: od części sypialnej po ogród, od biur po restauracje i miejsca publiczne. O sukcesie firmy świadczą liczne uznanie, jakie rynek zarezerwował dla jej produktów. Jednym z flagowych produktów firmy jest szezlong DS-1000, zaprojektowany przez Ulricha Kössla. Jego szczególna struktura rurowa jest otoczona miękkimi skórzanymi poduszkami. Połączenie, które w 2019 roku zdobyło German Design Award.
I to właśnie zastosowanie skórzanej tapicerki jest wspólnym mianownikiem oferty de Sede. Wszystko to widać, gdy weźmiemy pod uwagę propozycję dedykowaną aranżacji wnętrz.
Od eleganckich foteli z podłokietnikami po pufy, czy sofy. Wśród sof model DS-840, wykonany we współpracy z Geckler Michels, ma solidną konstrukcję wspierającą tapicerowane siedzenia. Klasyczna skórzana tapicerka nadaje elegancji typowej dla produktów szwajcarskiej firmy. Nie brakuje opcji do spania. Na przykład DS-1155 oferuje komfort w pełni tapicerowanego zagłówka ozdobionego skórzanymi wstawkami.
Meble kontraktowe to kolejny obszar działania firmy de Sede. Stolik kawowy DS-612, zaprojektowany przez Mario Ferrarini, wykonany jest z materiału kompozytowego, a dzięki różnym kolorom i wysokości jest w stanie dostosować się do najróżniejszych kontekstów.
Stół DS-777, autorstwa Bruno Fattoriniego z kolei to geometryczna i sztywna interpretacja blatu, wzbogacona elementami z pudru marmurowego i fragmentami metalu. Ciekawe są propozycje dotyczące siedzisk. Wśród nich wyróżnia się krzesło oczekujące DS-1051, nowa wersja modelu DS-51 zaprojektowanego w 1971 roku. Kreacja, która do dziś jest aktualna dzięki ręcznym przeszyciom siedziska i oparcia, błyskotliwy przykład kunsztu Produkty de Sede.

Krzesła, meble i akcesoria szyte na miarę: filozofia de Sede Szacunek dla surowców jest podstawą każdej produkcji de Sede. Skórzane kreacje firmy są projektowane, a następnie wykonywane ręcznie przez doświadczonych rzemieślników, którzy nieustannie odnawiają długą tradycję szwajcarskiej marki. To wszystko jest tajemnicą sukcesu firmy, która nie zapominając o przyglądaniu się innowacjom technicznym, postanawia pozostać wierna swoim korzeniom.
Ten rzemieślniczy wymiar przenika nie tylko krzesła i meble de Sede, ale także całość relacje z klientami. Na tym polu wyróżnia się staranny serwis naprawczy, którego celem jest przywrócenie pierwotnego piękna fotelom i kanapom. Dzieje się tak dlatego, że każdy produkt opowiada historię, niesie ze sobą inspiracje i sugestie, których nie sposób zastąpić. W epoce poświęconej coraz szybszej i bardziej bezosobowej konsumpcji, de Sede postanawia pójść w drugą stronę. Konserwacji produktów, mającej na celu wydłużenie ich żywotności, towarzyszy produkcja na zamówienie. Po raz kolejny szwajcarska firma buntuje się przeciwko logice masowej produkcji, oferując kompletną usługę tworzenia spersonalizowanych sof, krzeseł i dodatków. W ten sposób każda produkcja staje się naprawdę oryginalna, a także doskonałej jakości.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek