DASEIN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

DASEIN

Producent: Dasein

El Decora International jest firmą projektową zajmującą się tymczasowymi instalacjami ekspozycyjnymi oraz obiektami. Oba są produkowane w Belgii, ręcznie robione z dbałością o szczegóły i wykończenie.

Firma powstała w 1997 roku i zaczęła od tworzenia i produkcji instalacji oraz stoisk wystaw i muzeów. Poszczególne obiekty są oczywiście ważną częścią tego i w 2018 roku postanowiliśmy uczynić je dodatkiem do naszej firmy.

Skupiamy się na tworzeniu przyjemnych w odczuciu poprzez użycie ciepłych materiałów, takich jak drewno i metal, ale nasze projektanci zawsze mają na uwadze przyjazność dla użytkownika. Tworzymy perły, które służą.

Dzięki naszemu doświadczeniu mamy naturalne wyczucie różnych materiałów, ich właściwości i sposobu ich obróbki, aby uzyskać optymalny efekt.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek