DAAO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rok produkcji: 2016
  • Rodzaj lampy: Lampa podłogowa
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Danilo Olim
  • Producent: DAAO
  • Kraj pochodzenia: Portugalia
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

DAAO

Producent: DAAO

Kolekcja Mebli DAAO powstała w 2017 roku, mając dziś ogromną liczbę klientów. Mając założone umiejętności z zakresu Designu, Architektury i Wnętrz poszukujemy projektów, które uwzględniają kompetencje i powagę, bez względu na jej wymiar, dla klienta końcowego. Nadajemy priorytet wcześniej ustalonym celom. Opracowujemy projekty mebli i wyposażenia w kontekście użytkowania i poprawy komfortu na co dzień. Produkty te, oparte na koncepcjach ergonomicznych i antropometrycznych, są ściśle zaprojektowane w celu zwiększenia ich przestrzeni. Naszym Klientom obiecujemy takie podejście do projektu, aby zapewnić im jak najlepsze doznania od krzesła po siedlisko.

Koncept DaaoW tej Kolekcji projekt był wzajemną grą między przedmiotem a przestrzenią zaangażowanych, do których zwykle przeznaczone jest siedlisko. Środowisko i jego zagospodarowanie w przestrzeni staje się więc priorytetem, gdy zaczynamy tworzyć koncepcję. Całe to postanowienie komunikuje widzowi, tworząc z nim więź.
Przedmiot to dla nas nie tylko projekt. Zrodziła się z koncepcji wchłoniętej przez otaczającą kulturę, rośnie i powraca do tej kultury, teraz w kształcie i nadającej się do użytku. Projektowanie, planowanie i formułowanie nie jest zatem procesem liniowym, wyróżniającym się przeplataniem projektu z koncepcją i wieloma materiałami. Projekt musi więc być użyteczny, wygodny w użytkowaniu i poważny… po tych założeniach obiekt staje się piękny, co pozwala nam być może przemawiać w poetyce i samoistnej jakości otaczających nas przedmiotów. Często słyszymy, że pytanie „co to jest projekt” lub „czy to jest element projektu” nierzadko nazywane jest obiektem projektowym ze względu na jego obfitość, ze szkodą dla jego prawdziwej użyteczności. Tak więc wyznaczenie projektu (przekazanie pleonazmu) konceptualizacji go w ułamku sekundy jest dostrzeżeniem atmosfery, która komunikuje się z naszą intuicją, przewyższając użyteczność analizowanego obiektu.

Kolekcja DaaoZamierzamy wnieść do mebli nową koncepcję, funkcjonalną, zabawną i użyteczną, opartą na wszechstronności, minimalizmie i modułowości. Struktury, które można dostosować do zmieniających się potrzeb rodzin lub firm, tworząc różne przestrzenie, w których ludzie przychodzą zamieszkiwać przez całe życie i rozwijając się w razie potrzeby. Nazwy naszych produktów to liczby, najpierw doświadczenia, a następnie produkt końcowy. Niektóre z naszych propozycji mebli wpisują się w trend DIY. W rozwiązaniu modułowym wykorzystującym mniej lub więcej modułów, każdy użytkownik może w bardzo prosty sposób zbudować sobie unikalny mebel. Ta filozofia ma zastosowanie w naszych meblach. Konstrukcje można montować i demontować. Nasze konstrukcje, półki i rozwiązania modułowe doskonale dopasowują się do zmieniających się potrzeb obecnych rodzin i różnych przestrzeni, w jakich ludzie zasiedlają w ciągu swojego życia. Prosty sprytny i pomysłowy. Ostatecznym rezultatem są meble o wysokiej użyteczności.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek