CYRIA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów

CYRIA

Producent: Cyria

Francuska firma CYRIA produkuje trwałe meble miejskie, w większości wykonane z Corten™ i stali nierdzewnej. Jej linia produktów obejmuje stoły piknikowe i miejsca do siedzenia na zewnątrz – ławki, leżaki i krzesła ogrodowe – po lampy uliczne. Katalog zawiera również bogaty asortyment donic, koszy na śmieci, stojaków rowerowych i pachołków, które zostały zaprojektowane z myślą o wzbogaceniu parków, deptaków i innych przestrzeni publicznych.


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek