CYPRAEA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • Rok produkcji: 2019
  • Rodzaj lampy: Lampa podłogowa
  • Przeznaczenie: Wewnętrzne
  • Projektant: Francesco Maria Messina
  • Producent: Cypraea
  • Kraj pochodzenia: Mauritius
Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

CYPRAEA

Producent: Cypraea

Wyspa Mauritius jest 26 najmniejszym krajem na świecie. Ale być może, podobnie jak diamenty lub rzadkie klejnoty, rozmiar nie jest tym, co czyni go spektakularnym. Otoczony ponad 150 km białych piaszczystych plaż, lagun i trzeciej co do wielkości rafy koralowej na świecie, jest bujnym, ale delikatnym, małym kawałkiem nieba na ziemi. Jak piękna muszla posiada rzadkość i urok, który należy pielęgnować i pielęgnować. Z tego pomysłu narodziła się Cypraea. Od pragnienia połączenia się z naturą, aby odzwierciedlić wspaniałość naturalnego piękna, jakie posiada wyspa.
Muszle Cypraea, nazwane na cześć „Coquille Bonheur” lub Cowry Shell z rodziny Cypraeidae, uosabiają tropikalną tożsamość wyspy elegancja świata przyrody. Ale jako marka, Cypraea rozumie, że nie chodzi tylko o estetykę, ale o poszanowanie środowiska, z którego czerpiemy inspirację. W ten sam sposób, poprzez innowacyjne i oryginalne projekty, tworzymy elementy, które przesuwają granice zwykłych mebli, elementy, które poruszają coś więcej w środku. Niezwykły i niezastąpiony charakter wyspy znajduje odzwierciedlenie w naszych kolekcjach, posiadanie czegokolwiek z kolekcji Cypraea to posiadanie ekskluzywnego dzieła sztuki, które przywołuje ponadczasowe piękno – jak najrzadsze skarby znalezione w oceanie.
Łączymy sztukę , znaczenie i cel w naszych kolekcjach i pobudzają zmysły dzięki sugestywnym materiałom i ekskluzywnemu wzornictwu. Od porowatości kamienia lawowego i piasku koralowego po solidność drewna, naturalne materiały i faktury naszych mebli oferują coś więcej niż tylko meble: to doświadczenie. Podróż po Mauritiusie i ucieczka od jednolitości codzienności.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek