CRÉER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów
Pokazuje 1 - 16 z 16 elementów

CRÉER

Producent: Créer

CRÉER to charakterystyczna koncepcja betonu z wykorzystaniem wyszukanych technologii. Jana i Marek Bilko, twarze marki CRÉER, opracowali technologię i materiał, aby prezentować prace naprawdę najwyższej jakości. CRÉER reprezentuje indywidualną kreatywność skoncentrowaną na detalu i jakości obróbki. Beton niekoniecznie musi być surowy, szorstki i ciężki. Pokonywanie ograniczeń jest motorem doskonałości naszych produktów. CRÉER to synonim "tworzyć".

CRÉER to ręcznie robione produkty podkreślające maksymalną jakość obróbki materiałów, aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wybrednych klientów. Beton jest popularny od kilku stuleci. Zawsze była częścią naszej cywilizacji. Jego główne właściwości to trwałość, wytrzymałość, długowieczność i naturalny design, dzięki czemu jest materiałem ponadczasowym.

CRÉER używa ultrawytrzymałego lekkiego betonu opracowanego w celu wydłużenia żywotności i poprawy wytrzymałości na ściskanie i rozciąganie. Ta innowacja znacznie przewyższa parametry tradycyjnych rodzajów betonu, radykalnie wydłuża żywotność i poprawia odporność.

Na ostateczny wygląd każdego produktu wpływa wiele czynników. Mieszanka, sposób wypełnienia formy oraz proces dojrzewania sprawiają, że każdy produkt jest oryginałem nie do skopiowania. Różnorodne struktury i odcienie kolorów wywołane procesem dojrzewania sprawiają, że każdy egzemplarz jest oryginalny, dodając produktowi wysokich walorów estetycznych. Jednym z kluczowych czynników wpływających na jakość betonu jest miejsce, w którym beton dojrzewa.

W celu ochrony produktów CRÉER stosuje kilka warstw trwałej, paroprzepuszczalnej, głęboko penetrującej impregnacji nadającej się zarówno do stosowania na zewnątrz i wewnątrz. Impregnacja jest odporna na promieniowanie UV. Dzięki tej właściwości produkty CRÉER mogą być stosowane zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz. Ponieważ materiał nie tworzy filmu, górne warstwy nie odklejają się.

Beton nie zatyka porów i kapilar, ponieważ nie zmienia swoich właściwości fizycznych ani optycznych obrabianej powierzchni. Na krótką metę jest odporny na rozcieńczone kwasy i zasady stosowane zwykle w gospodarstwie domowym.

Nadaje się do kontaktu z żywnością
Wszystkie produkty CRÉER są wykonane z naturalnego betonu i betonu, jak każdy inny naturalny materiał, wymaga odpowiedniej obróbki. Najwyższej klasy wykończenie chroni beton przed zwykłą chemią gospodarczą i detergentami. Jednak niezwykle agresywne substancje mogą znacznie skrócić czas i poziom ochrony. We wszystkich takich przypadkach jedynym skutkiem będzie osłabiona impregnacja, a nie uszkodzony produkt. Następnie można usunąć miejscowo uszkodzoną impregnację i nałożyć nową. Jest to usługa świadczona za obopólną zgodą. Alternatywnie można pozwolić, aby materiał się zestarzał, obserwując powstawanie „zmarszczek” na jego twarzy. Beton to żywy materiał.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek