CPRN HOMOOD

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 9 z 71 elementów
Pokazuje 1 - 9 z 71 elementów

CPRN HOMOOD

Producent: CPRN Homood

CPRN HOMOOD to pisańska marka dedykowana meblom Made in Italy, założona przez zespół rzemieślników należących do grupy Ciac. Ta idealna mieszanka ożywia luksusowe przestrzenie wewnętrzne, które odzwierciedlają wyjątkowość i osobowość marki.

Cechy CPRN HOMOODWszystkie meble CPRN HOMOOD można dostosować do każdego otoczenia.
Każdy element mebli została wykonana ręcznie, z najlepszego włoskiego marmuru, haftowanych skór, ręcznie robione drewno, szkło i szczotkowane metale, tworząc w ten sposób luksusowe i wyrafinowane kolekcje, które pozwalają poczuć się jak u siebie w apartamencie typu penthouse, pięciogwiazdkowym hotelu czy kamienicy w każdej stolicy.
Główne cechy CPRN HOMOOD to stonowana elegancja, wyrafinowanie linii, kontrast kolorów, dobór szlachetnych i unikalnych materiałów, które sprawiają, że CPRN HOMOOD jest awangardową marką przyszłości projekt.


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 REGNUM Róża Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Powstańców 6, 48-250 Głogówek