COSMIC

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 146 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 146 elementów

COSMIC

Producent: Cosmic

Cosmic powstał w 1985 roku w Barcelonie jako rodzinna firma produkująca wysokiej jakości akcesoria łazienkowe. Od samego początku naszą jasno zdefiniowaną misją było projektowanie akcesoriów o doskonałych właściwościach, które wyróżniałyby się ponad obecne na rynku.

W 1990 roku nasze ciągłe zaangażowanie i praca zyskały poparcie i uznanie dystrybutorów w całej Hiszpanii. To był idealny czas na rozpoczęcie naszej międzynarodowej ekspansji, co zaowocowało nowymi celami korporacyjnymi, skoncentrowanymi na współczesnym wzornictwie i innowacjach jako czynnikach różnicujących.

W miarę zbliżania się nowego tysiąclecia, Cosmic stała się marką wzorcową, punktem odniesienia odniesienia nie tylko do akcesoriów, ale także do mebli łazienkowych. Sukces tego nowego sposobu rozumienia koncepcji przestrzeni łazienkowej spowodował, że firma eksportowała ponad 50% swojej produkcji na pięć kontynentów.

W 2008 roku podpisano strategiczne partnerstwo z Grupą Roca, gwarantujące nasza wiodąca pozycja w europejskim biznesie mebli łazienkowych i akcesoriów wolnostojących.

Firma przeszła gwałtowny wzrost. W 2009 roku firma Cosmic przejęła pomd'or, aby pozycjonować ją jako wiodącą markę luksusową. Z biegiem czasu firma utrzymywała zaangażowanie firmy pomd'or w fascynację kultem detalu.

Rozwój trwał, a już rok później dział ekranów wannowych i prysznicowych został włączony do firmy , wraz z przejęciem prestiżowej hiszpańskiej marki Stildux. W 2012 roku zrobiono nowy krok, wprowadzając na rynek Bath + by Cosmic, nową linię produktów, która ma na celu stworzenie bardziej przystępnego rynku mebli łazienkowych i praktycznych akcesoriów, zachowując jednocześnie doskonały design. Jakość i design to fundamenty naszych czterech marek.

Trzy dekady później Cosmic zachowało swoją esencję dla swojego dobrego gustu. W ciągu kilku lat firma Cosmic z producenta armatury stała się siłą napędową nowej koncepcji łazienek. Oznacza to rozumienie łazienek jako odzwierciedlenia każdej indywidualnej osobowości i odnalezienie dobrego samopoczucia dzięki współczesnemu, awangardowemu wzornictwu.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek