CORTEZARI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 303 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 303 elementów

CORTEZARI

Producent: Cortezari

W 1970 roku dzięki mądrym rękom Rino Zari, syna bardziej oryginalnej włoskiej tradycji biznesowej, powstaje odlewnia artystyczna znana z cennych dzieł zdobiących najpiękniejsze włoskie domy. Wysokie doświadczenie i wielkie możliwości biznesowe, w kolejnych latach po małej odlewni rozrastają się, a następnie przekształcają w prawdziwą ręcznie robioną firmę produkującą meble do domu.
Lata dziewięćdziesiąte wyznaczają przejście pokoleniowe dzięki wejściu potomstwa, które z pasją, entuzjazmem i kompetencjami swoim nieustannym zaangażowaniem przenosi silną już we Włoszech markę na najważniejsze rynki międzynarodowe.


W ciągu ostatnich kilku lat inwestycje w zakłady produkcyjne oraz możliwości, jakie dają nowe technologie, przyspieszyły dynamikę firmy. Otwarcie flagowych sklepów we Włoszech i za granicą, obecność na najważniejszych międzynarodowych wystawach, tworzenie wielu planów filmowych i seriali telewizyjnych, kampanie reklamowe oraz silna obecność w serwisach społecznościowych i magazynach internetowych sprawiają, że CorteZari jest jednym z najlepszych najbardziej solidne i wschodzące marki ręcznie robionej i produkowanej we Włoszech firmy meblarskiej. Rzeczywistość produkcji, w której jakość jest filozofią prawdziwego życia.


Tradycja

„Mistrzowie sztuki i rzemiosła” to rzadkie i cenne włoskie dziedzictwo historyczne
CorteZari do dziś interpretuje ważne nauki „Mistrzów Jakości” i koreluje ze współczesnymi standardami jakości, wynikającymi z wymagań dotyczących komfortu, jakości i wzornictwa.
Stolarze, tapicerzy, krawcy, dekoratorzy, odlewnicy: to wszystko małe rzemieślnicze przedsiębiorstwo, z których każda specjalizowała się w swojej pracy i wszyscy razem zorganizowali się jak prawdziwie produkcyjna dzielnica na wysokim poziomie, zdolna do realizacji niezrównanego produktu. Niewielki wymiar każdego z nich umożliwia indywidualizację prac, nawet przy bardzo trudnych projektach.
Cenna usługa będąca w stanie zaspokoić bardziej wymagające życzenia, pozwalając również na realizację wyrafinowanych i specjalistycznych projektów pod klucz.
Tradycja rękodzieła dzieła, typowe dla Włoch, są silnie osadzone w Toskanii.
Jeszcze teraz w kilku sektorach prywatnych i gospodarczych, łatwo jest dostrzec związek z ważną średniowieczną i renesansową przeszłością, fundamentalnym czynnikiem made in Toskania, made in CorteZari, produkcja!

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek