CORRADI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów
Pokazuje 1 - 2 z 2 elementów

CORRADI

Producent: Corradi

Corradi projektuje i tworzy kompletne rozwiązania dla maksymalnego wykorzystania przestrzeni zewnętrznych.
Założona w Bolonii w 1978 roku Corradi odnosi obecnie światowy sukces w produkcji pokryć i pergoli na zamówienie.
Firma jest wyspecjalizowana i skoncentrowana na badaniach technologicznych i maksymalnej dbałości o szczegóły, ze szczególnym uwzględnieniem designu i nowych trendów. Dzięki swojej rozległej sieci autoryzowanych sprzedawców Corradi jest w stanie dostarczać szeroką gamę rozwiązań do wyposażenia i zapewnienia komfortu, zapewniając, że wytrzymają nawet najtrudniejsze warunki pogodowe, zachowując niepowtarzalny styl i niezrównaną jakość.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek