CONCEPT VERRE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 41 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 41 elementów

CONCEPT VERRE

Producent: Concept Verre

Concept Verre narodził się w Nicei w 2007 roku, gdzie projektuje i produkuje lampy do wnętrz. Podstawowym elementem wszystkich kreacji jest szkło, starożytny materiał, który swoją przezroczystością i odbiciem ozdabia przestrzenie i poprawia ich oświetlenie
dziś ich lampy są dystrybuowane na całym świecie i zdobią najbardziej prestiżowe przestrzenie.
Dzięki współpraca zespołu pasjonatów projektantów wraz z wiedzą mistrzów szkła, Concept Verre tworzy oryginalne i ponadczasowe światła, ponadto wszystkie produkty wyposażone są w najnowsze innowacje technologiczne, w pełni odzwierciedlające know-how biznesu w zakresie jakości produkcji i oryginalności. Na początku 2017 roku Concept Verre łączy czystość szkła z naturalnymi i szlachetnymi materiałami, takimi jak marmur, kamień i drewno, aby stworzyć wyrafinowaną i znaczącą kolekcję, oferując również niestandardowe rozwiązania, dostosowując wszystkie kreacje do każdego projektu, dzięki różnorodności kolorów, materiałów i wykończeń. Większość oferowanych przez firmę lamp wykonana jest z dmuchanego szkła Murano, barwionego w masie zgodnie z tradycyjnymi technikami, co doskonale komponuje się z podstawami z marmuru kararyjskiego lub drewna dębowego (certyfikat FSC).

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek