COMPOSIT

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 22 z 22 elementów

COMPOSIT

Producent: Composit

Nasza historia i więzi rodzinne są naszą siłą. Od 1960 roku z marką Belligotti, a później w 1974 z marką Composit, rodzina Belligotti rozwinęła swoje „know how” i przekształciła swoją miłość do surowców i pasję do rękodzieła w biznes przemysłowy.
Pasja, która z powodzeniem trwa dzisiaj, w zupełnie nowym globalnym scenariuszu, w który jesteśmy w pełni zaangażowani, nadając włoskiemu rzemiosłu meblowemu markę znaną na całym świecie.
ARTISANAL PASSION
Kultura rzemieślnicza trwająca w procesie przemysłowym: jest to kluczowy czynnik, który pozwala zrozumieć wartość dodaną kultury projektowania, znajomości materiałów, umiejętności wykonania.
WŁOSKA PASJA
Włoska pasja, która ma swoje korzenie w historii i geografii miejsca, w którym znajdował się Belligotti narodziła się i rozrosła: dzielnica meblowa Pesaro, gdzie do dziś na ponad 20 tys. Więź między firmami i terytorium jest typowa dla włoskiej historii, Dystrykt reprezentuje kolebkę know-how, doświadczenia, włoskiej pasji do rękodzieła.
ROZWIĄZANIA NA ZAMÓWIENIE
Jakość kuchni jest dana przez możliwość zaspokojenia oczekiwań użytkowników, przede wszystkim kuchnia jest jak silnik do gotowania, w pełni konfigurowalna i z innowacyjnymi technologiami.
Kuchnia Composite jest wykonywana na zamówienie użytkownika, produkt standardowy z wysokim stopniem personalizacji i jest przeznaczony do małych i dużych pomieszczeń, gdzie elastyczność systemów i kreatywność projektowa zamienia marzenia w niepowtarzalne realizacje.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek