CLASTE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

CLASTE

Producent: Claste

CLASTE to ikonoklastyczna marka mebli z siedzibą w Montrealu, która specjalizuje się w projektach kolekcjonerskich i nowoczesnym wyposażeniu dla rynków mieszkaniowych, kulturalnych i komercyjnych. Praca wyraża wyobraźnię i wyrafinowaną prostotę z niesłabnącą dbałością o szczegóły.
Łącząc dogłębną znajomość tradycyjnych technik rzemieślniczych i artyzmu z pragnieniem przekraczania granic tego, co jest możliwe, Claste stworzyło kolekcję która łączy to, co znane z niezwykłością i stoi na skrzyżowaniu sztuki i designu, ponadczasowości i nowoczesności.
Claste ściśle współpracuje z najlepszymi rzemieślnikami na wszystkich etapach procesu rozwoju. Każdy krok, od koncepcji projektu do wykończenia, jest analizowany i dopracowywany, zapewniając, że wszystkie ich prace nasycone są unikalnym wyrazem pomysłowości i trwałości.
Kursowanie i kolekcjonowanie kawałków Claste jest w takim samym stopniu oświadczeniem o sile obiektu, jak on jest wyraz otaczającej go przestrzeni.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek