CINIER

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 130 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 130 elementów

CINIER

Producent: Cinier

Specjalizujące się w projektowaniu i wytwarzaniu współczesnych grzejników i klimakonwektorów, linie produktów CINIER charakteryzują się bardzo wysokim poziomem wykonania i wzornictwa, co czyni firmę CINIER liderem w branży Sztuki Ogrzewania.
Doskonałość techniczna, komfort i styl to wartości rodzinnej firmy od 1975 roku.
Każdy grzejnik lub klimakonwektor Greenor to dzieło sztuki, w którym można docenić ręcznie wykonaną patynę wykonaną w warsztatach CINIER.
Technologia opracowana przez CINIER oferuje wyjątkowy komfort ogrzewania lub chłodzenia, dzięki czemu ich linie produktów są najbardziej energooszczędnymi systemami ogrzewania i chłodzenia na rynku.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek