CIDER EDITION

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 54 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 54 elementów

CIDER EDITION

Producent: Cider Edition

Cider Edition to edytor mebli, znajdujący się kilka kroków od zgiełku Boulevard de la Madeleine, na cichym Placu Edouarda VII, w 9. dzielnicy Paryża. Cider Edition w gnieździe dla projektantów o dużym potencjale, dążących do wydobycia i wyeksponowania swojej kreatywności, tworząc z nimi kolekcje mebli. Oferując im również przestrzeń wyrazu, eksponując swoje kreacje w swoim showroomie o powierzchni 600 m2 zlokalizowanym w centrum Paryża.Poszukujemy kolekcji mebli dla sektora usługowego, łącząc estetyka i funkcjonalizm, La Manufacture du Design redaguje wyrafinowane, oryginalne i eleganckie produkty. Oprócz pozycjonowania opartego na estetyce, Cider Edition twierdzi również, jak ważne jest użycie każdego mebla. Produkty są zaprojektowane tak, aby sprostać wymaganiom stawianym przez architektów: ochrona akustyczna, indywidualne dopasowanie mebli, przestrzenie wspólne.O wiele więcej niż estetyczna wyjątkowość, każdy produkt ma swoją historię, ściśle powiązaną z charakterem współpracy pomiędzy projektantami i Cider Edition. Wrażliwa na detale, tkaniny i wykończenia Cider Edition stara się wzbudzać reakcje i tworzyć meble, które uosabiają emocje.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek