CHIARO DI LUNA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów
Pokazuje 1 - 7 z 7 elementów

CHIARO DI LUNA

Producent: Chiaro Di Luna

Chiaro di Luna to młoda firma, pomysł narodził się w drodze powrotnej z podróży, z krainy, w której natura wyznacza rytm czasu, a noce rozświetla miliard gwiazd, galaktyk i Księżyc, kiedy ma się ochotę pokazuje swoje oblicze.
Stąd potrzeba przenośnego źródła światła, które można zabrać wszędzie: bezprzewodową lampę ładowalną.
W 2016 roku byliśmy jednymi z pierwszych, którzy oferowali lampy z akumulatorem. Dziś jesteśmy bogaci w pomysły i doświadczenia, a wsłuchując się w potrzeby klientów poszerzyliśmy i udoskonaliliśmy nasz asortyment: możemy zaoferować cztery zupełnie różne modele, a kolejne są w przygotowaniu. Wszystkie nasze lampy są wykonywane ręcznie i zapewniają wyjątkowo wysoki poziom autonomicznej wydajności.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek