CERASARDA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 15 z 15 elementów

CERASARDA

Producent: Cerasarda

Cerasarda, „firma ceramiczna Costa Smeralda” została założona w 1963 roku w Olbii przez księcia Karima, Aga Chana. Słoneczne kolory szkliw i wyrafinowana dekoracja artystycznych wyrobów ceramicznych, w połączeniu z podejściem zero kilometra i wzornictwem najwyższej jakości, odzwierciedlają reputację Costa Smeralda jako międzynarodowego synonimu wspaniałych wakacji. Ten patos przekłada się na architektoniczną elegancję na najwyższym poziomie i luksus, znak rozpoznawczy krainy, która obrosła legendą.


Cerasarda i Gruppo Romani
W 2002 roku Cerasarda została przejęta przez grupę, wprowadzając do firmy swoje wyrafinowane, ekskluzywne glazurowane płytki podłogowe i ścienne cotto i zabierając światu elegancję Morza Śródziemnego, połączenie kunsztu, kultury i technologii, rozwijając się i zmieniając każdego dnia, aby zachować swój współczesny, praktyczny styl , nie tracąc kontaktu z korzeniami. Gruppo Romani przeznaczyło Cerasarda całą powierzchnię w salonie grupy w Casalgrande. Nie tylko ekspozycja, ale wielofunkcyjna powierzchnia mająca zaspokoić wymagania zarówno architektów, jak i projektantów. Aby przekazać zawartość i wartości marki ściśle związanej z ziemią Sardynii i jej historią, prestiżowy salon wystawowy i przestrzeń handlowa w Olbii również zostały odnowione, dzięki czemu jest jedyną, w której odwiedzający mogą znaleźć designerskie akcesoria i meble wykonane przez Cerasarda.


Cerasarda i użytkownicy profesjonalni
Uruchomienie nowej responsywnej strony internetowej i jej dedykowanych kanałów sieci społecznościowych zapewnia jeszcze więcej sposobów pracy i utrzymywania dialogu z profesjonalnymi użytkownikami, a także z udziałem firmy w międzynarodowych wystawach i wydarzeniach. Od Milan Design Week, Cersaie, Bolonii i warsztatów dla architektów i projektantów krajobrazu sponsorowanych przez Action Group w Mediolanie i Turynie, po ICFF w Nowym Jorku i Coverings, Orlando w USA i Foire de Nice na Lazurowym Wybrzeżu i Maison et Objet w Paryżu, Francja.


Cerasarda Lab
Cerasarda Lab to materialna narracja unikalnego, ekskluzywnego stylu śródziemnomorskiego, wyrażającego się w kolekcjach okładzin ściennych i podłogowych w rozległym gama rozmiarów, kolorów i dekoracji. Firma ceramiczna Costa Smeralda, ze swoimi charakterystycznymi kolorami, artystycznymi dekoracjami i stylami, rozpoczęła działalność w 1963 roku od produktu Pitrizza, „obecnie identyfikowanego jako materiał” i jest rozpoznawana i ceniona na całym świecie za swój charakterystyczny charakter, który łączy rzemiosło z innowacją.< br/>

Cerasarda Design
Cerasarda Design realizuje projekty do wnętrz i na zewnątrz zgodnie z nowoczesnymi trendami, eksplorując nowe horyzonty naznaczone badaniami, kreatywnością i innowacyjnością. Naturalna ewolucja Cerasarda we współczesnym designie, dzięki współpracy z profesjonalistami i projektantami, łączy tożsamość marki z nowymi stylami życia.


Cerasarda Atelier
Cerasarda Atelier oferuje kolekcje akcesoria projektowe zrodzone z artystycznej kreatywności starożytnej tradycji rzemieślniczej połączonej z wyrafinowanym współczesnym gustem. Meble ceramiczne, które definiują styl i wyróżniają Cerasarda na tle konkurencji.


Cerasarda Custom
Każde rozwiązanie jest niepowtarzalne i osobiste. Cerasarda Custom powstała, aby sprostać wymaganiom projektantów - dział poświęcony personalizacji finalnej instalacji. Celem jest oferowanie ukierunkowanych projektów, unikalnych i kreatywnych propozycji pokrycia, wyposażenia i personalizacji środowisk architektonicznych. Sposób na oferowanie ekskluzywnych rozwiązań.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek