CERASA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 169 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 169 elementów

CERASA

Producent: Cerasa

Cerasa, obecna na rynku od 1983 roku, od zawsze była jednym z protagonistów branży, wzorniczym, technologicznym i jakościowym punktem odniesienia, który uczynił z mebli łazienkowych swoje powołanie. Firma, będąca bohaterem biznesowej przygody, która odniosła wielki sukces, przyczyniła się do przekształcenia koncepcji „łazienka”, dziś będącej wyrazem piękna i dobrego samopoczucia, oferując innowacyjne, spersonalizowane i ekscytujące kolekcje. Od 2001 roku biuro znajduje się w Godega di Sant'Urbano (TV), w samym sercu północno-wschodniego, gdzie gospodarka mogła się rozwijać i przekształcać. W 2011 roku został całkowicie odnowiony i powiększony. 75 pracowników na 10.000 m2 powierzchni przemysłowej, wie, jak scharakteryzować rozwój produktów: rygor i innowacyjność, badania, funkcjonalność i design. Podbić i zadowolić konsumenta ciągłymi nowymi produktami i rzetelną obsługą, to zasady, na których opiera się misja firmy. Cerasa ma na celu oferowanie swoim klientom nie tylko projektów z ekskluzywnymi i innowacyjnymi liniami, ale także trwałych w czasie, ponieważ są zbudowane z materiałów o sprawdzonej niezawodności.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek