CEDRIMARTINI

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 28 elementów

CEDRIMARTINI

Producent: Cedrimartini

Wszechświat CedriMartini zrodził się z dwóch różnych doświadczeń, Andrea Martini z art search, z rzeźbą jako twórczą ekspresją, Rienzo Cedri z wzornictwa przemysłowego w projektowaniu biżuterii.
Wspólnie łączy nas pasja do eksperymentowania, organiczne kształty i złożone geometrie natura, która doprowadziła do powstania współczesnych i futurystycznych produktów, które często przypominają hydrodynamiczne formy organizmów morskich.
W przeciwieństwie do tego, co dzieje się z produktami przemysłowymi, każda z naszych kreacji jest wyobrażana, projektowana, produkowana w najdrobniejszych szczegółach , od nas osobiście, bez kompromisów.
Chociaż posiadamy dużą kolekcję produktów takich jak meble, fotele, oświetlenie, wyposażenie zewnętrzne, powierzchnie poza produktami wykonywanymi na zamówienie, wszystkie nasze elementy są zawsze wykonywane ręcznie, podobnie jak rzeźby nic nie dzieje się w procesie przemysłowym ani automatycznym, każdy element jest rzeźbiony lub malowany jeden po drugim, co sprawia, że ​​każda kreacja jest absolutnie wyjątkowa.
Efekty tej metody pracy są produkty dopracowane w każdym szczególe, które można dostosować w każdym aspekcie, od wymiarów po nieskończone wariacje wykończeń, dzięki czemu każdy z naszych klientów może poczuć się częścią bardzo ekskluzywnego świata.
Aby to podkreślić, wszystkie nasze sztuki są zawsze oznaczone naszym stalowym logo i osobiście podpisane.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek