CAUSSA

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów

CAUSSA

Producent: Caussa

Jesteśmy niemiecką marką projektową specjalizującą się w tworzeniu unikalnych nowoczesnych mebli i akcesoriów domowych. Caussa została założona w 2016 roku z ambicją rzucenia wyzwania przyszłemu krajobrazowi projektowemu. Dzięki naszemu doświadczeniu w projektowaniu, rzemiośle, technologii i marketingu chcemy tworzyć produkty, które łączą naszą wspólną wiedzę i pasję do mebli. Współpracujemy z utalentowanymi projektantami i wyjątkowymi producentami, którzy lubią odkrywać możliwości.
Wierzymy, że w procesie projektowania nic nie powstaje bez powodu, a za każdym pomysłem stoi spójna koncepcja. Nazwa Caussa zobowiązuje do tworzenia nowoczesnych i zaskakujących rozwiązań projektowych, które są użyteczne, mają dużą oryginalność i podważają status quo. Ta prosta filozofia nieustannie kieruje wszystkim, co robimy.
Nasza rosnąca kolekcja obiektów projektowych dla branży mieszkaniowej i kontraktowej oznacza indywidualność i formalną doskonałość. Łączymy nowoczesne technologie produkcji z ludzkim poczuciem tradycyjnego rzemiosła, aby budować meble i akcesoria do domu o najwyższej możliwej jakości.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek