CATTANEO

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 89 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 89 elementów

CATTANEO

Producent: Cattaneo

Cattaneo Illuminazione od ponad czterdziestu lat prezentuje swoje kreacje, które uwalniają wyobraźnię i umiejętności rzemieślnicze włoskich rzemieślników.
Kreacje, które wyróżniają się jako ważne cechy w każdym kontekście meblowym. Ciągłe badania projektowe, rygorystyczny dobór surowców i drobiazgowa dbałość o wykończenie produktu: wszystko to pozwala nam oferować produkty wysokiej jakości, które są produkowane wyłącznie we Włoszech i Europie.
ISKRA WŁOSKIEJ KREATYWNOŚCI ROZŚWIETLAJĄCA ŚWIAT.
Produkty gwarantowane zaufaniem i niezawodnością, jaką Cattaneo Illuminazione zbudowała w ciągu czterech dekad, zdobywając lojalność swoich klientów, stale rozwijającą się bazę klientów.
Doświadczenie Cattaneo Illuminazione doprowadziło do powstania etcetera oddziału firmy, który poprzez jej kolekcje eksplorują nowe koncepcje projektowe i style.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek