CARUSO ACOUSTIC

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 18 elementów

CARUSO ACOUSTIC

Producent: Caruso Acoustic

Caruso Acoustic powstało z bogatego doświadczenia Lamm, wiodącej firmy w sektorze produkcyjnym od ponad 60 lat i zdobywcy wielu krajowych i międzynarodowych nagród i wyróżnień. Lamm udało się połączyć swoje rzemiosło w przetwarzaniu materiałów z najnowszymi technikami badawczymi i projektowymi, aby stworzyć wyjątkowe, coraz bardziej spersonalizowane produkty. Innowacyjność, jakość i Made in Italy to elementy, które tworzą tożsamość Caruso Acoustic.

Od momentu powstania marka inwestowała swoje środki w badania nad nowymi materiałami, właściwie interpretując potrzeby społeczeństwa i poszerzając własne horyzonty w kierunku nowych możliwych zastosowań. Nasi inżynierowie są w pełni zaangażowani w projektowanie i tworzenie produktów, które spełniają wszystkie obowiązujące przepisy w dziedzinie akustyki obiektów. Dzięki naszemu wysoko wykwalifikowanemu zespołowi Caruso Acoustic oferuje również wsparcie na etapie projektowania obiektu, przeprowadzając analizę technologii akustycznej i oświetleniowej, ze szczególnym uwzględnieniem przeznaczenia obiektu. Sale konferencyjne, sale lekcyjne, biblioteki, restauracje, bary, hale sportowe, siłownie, szpitale, gabinety lekarskie, sklepy i biura to tylko niektóre z możliwych miejsc, w których można zastosować te produkty.

Celem jest zapewnienie użytkownikom jak najlepszego komfortu akustycznego, Caruso Acoustic nawiązuje ścisłą współpracę z architektami, dzięki czemu może również opracowywać złożone, niestandardowe projekty. Rezultatem jest środowisko, przeznaczone jako przestrzeń interakcji, które zostało stworzone, aby pomieścić i zorganizować wszystkie codzienne czynności.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek