CARPANESE HOME

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Sortuj wg:
Pokazuje 1 - 24 z 347 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 347 elementów

CARPANESE HOME

Producent: Carpanese Home

W 1990 roku Marco Bellani założył Carpanese Home Italia, rodzinną firmę, której celem było tworzenie najbardziej luksusowych mebli do wnętrz przy użyciu tylko najlepszych dostępnych materiałów, łącząc tradycyjną metodę budowania z innowacyjnym wzornictwem, również dzięki badaniom nad nowymi materiałami. Kontrast ten jest możliwy dzięki wizji Marco Bellaniego, który chciał zachować tradycyjne techniki konstrukcyjne, ale także chciał ciągle się doskonalić i znajdować nowe sposoby tworzenia ponadczasowych dzieł.

Firma ma siedzibę w serce dzielnicy meblarskiej w północnych Włoszech, niedaleko Werony. Każdy element jest ręcznie robiony we Włoszech, przy użyciu wyłącznie najlepszych włoskich materiałów, które są wybierane i testowane, aby spełnić nasze wysokie standardy jakości.
Z tych wszystkich powodów możemy zapewnić "Certyfikat 100% Made in Italy"

Każda kolekcja Carpanese jest projektowana we Włoszech przez mistrzów tradycji, których jedynym celem jest bycie innym i wyjątkowym. Sprzedają nie tylko meble, sprzedają filozofię życia. Postanowili produkować nie tylko meble, ale także światła, boazerię, dywany, dywany, drzwi, wszystko, aby stworzyć kompletny pakiet.
Główną ideą jest nie sprzedawanie pojedynczych sztuk materiału, ale zapewnienie naszym klientom żywego doświadczenia , zupełnie nowa koncepcja atmosfery stworzona przez piękny włoski smak i pasję do tego, co robią. Ich głównym priorytetem jest satysfakcja klienta i to jest główny powód, dla którego wprowadzili program „Tailor Made”. Klient może wybierać z szerokiej gamy wykończeń, tkanin, skór i nabuków. Mogą również modyfikować lub zmieniać swoje przedmioty zgodnie z wymaganiami swoich klientów, zmieniając wymiary, tworząc nowe specjalne wykończenia, które odpowiadają ich gustowi, znajdując różne materiały lub tkaniny. Jedynym ograniczeniem jest tylko wyobraźnia klienta.

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek